Tato nemovitost není dostupná

Atypický, nově zrekonstruovaný byt 4+2 s terasou v prestižní lokalitě Praha 1-Malostranské náměstí

Atypický, nově zrekonstruovaný byt 4+2 s terasou v prestižní lokalitě Praha 1-Malostranské náměstí Atypický, nově zrekonstruovaný byt 4+2 s terasou v prestižní lokalitě Praha 1-Malostranské náměstí Atypický, nově zrekonstruovaný byt 4+2 s terasou v prestižní lokalitě Praha 1-Malostranské náměstí Atypický, nově zrekonstruovaný byt 4+2 s terasou v prestižní lokalitě Praha 1-Malostranské náměstí Atypický, nově zrekonstruovaný byt 4+2 s terasou v prestižní lokalitě Praha 1-Malostranské náměstí Atypický, nově zrekonstruovaný byt 4+2 s terasou v prestižní lokalitě Praha 1-Malostranské náměstí Atypický, nově zrekonstruovaný byt 4+2 s terasou v prestižní lokalitě Praha 1-Malostranské náměstí Atypický, nově zrekonstruovaný byt 4+2 s terasou v prestižní lokalitě Praha 1-Malostranské náměstí Atypický, nově zrekonstruovaný byt 4+2 s terasou v prestižní lokalitě Praha 1-Malostranské náměstí Atypický, nově zrekonstruovaný byt 4+2 s terasou v prestižní lokalitě Praha 1-Malostranské náměstí Atypický, nově zrekonstruovaný byt 4+2 s terasou v prestižní lokalitě Praha 1-Malostranské náměstí Atypický, nově zrekonstruovaný byt 4+2 s terasou v prestižní lokalitě Praha 1-Malostranské náměstí Atypický, nově zrekonstruovaný byt 4+2 s terasou v prestižní lokalitě Praha 1-Malostranské náměstí Atypický, nově zrekonstruovaný byt 4+2 s terasou v prestižní lokalitě Praha 1-Malostranské náměstí Atypický, nově zrekonstruovaný byt 4+2 s terasou v prestižní lokalitě Praha 1-Malostranské náměstí Atypický, nově zrekonstruovaný byt 4+2 s terasou v prestižní lokalitě Praha 1-Malostranské náměstí Atypický, nově zrekonstruovaný byt 4+2 s terasou v prestižní lokalitě Praha 1-Malostranské náměstí Atypický, nově zrekonstruovaný byt 4+2 s terasou v prestižní lokalitě Praha 1-Malostranské náměstí

Velice pěkný, atypicky řešený byt 4+2 (139m²) v žádané lokalitě historické časti Prahy – Malostranské náměstí. Celý dům i byt prošli kompletní rekonstrukcí. Zanechán historický ráz budovy. Prakticky se jedná o dvojbyt 2*2+kk. Byt je zařízen novou kuchyňskou linkou. Součástí bytu je terasa (15m²), která je situovaná do vnitrobloku. Malostranské náměstí je centrem historické časti Malá Strana. Rozkládá se pod Pražským hradem na levém břehu řeky Vltavy. Se Starým městem je mimo jiné propojen Karlovým mostem. V blízkosti mnoho dalších historických památek. Výborná dopravní dostupnost (zastávka tram přímo na Malostranském náměstí). V okolí široké občanské zázemí (bary, restaurace, kina, sportovní vyžití).

Malá Strana, Praha 1 - Malá Strana (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
59 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky15987
AdresaMalá Strana, Praha 1 - Malá Strana (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha139 m²
Terasaano
Balkónne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter