Tato nemovitost není dostupná

Kompletně zařízená truhlářská dílna na okraji Prahy.

Kompletně zařízená truhlářská dílna na okraji Prahy. Kompletně zařízená truhlářská dílna na okraji Prahy. Kompletně zařízená truhlářská dílna na okraji Prahy. Kompletně zařízená truhlářská dílna na okraji Prahy. Kompletně zařízená truhlářská dílna na okraji Prahy. Kompletně zařízená truhlářská dílna na okraji Prahy. Kompletně zařízená truhlářská dílna na okraji Prahy. Kompletně zařízená truhlářská dílna na okraji Prahy. Kompletně zařízená truhlářská dílna na okraji Prahy. Kompletně zařízená truhlářská dílna na okraji Prahy. Kompletně zařízená truhlářská dílna na okraji Prahy. Kompletně zařízená truhlářská dílna na okraji Prahy.

Jedná se o plně vybavenou truhlářskou dílnu v Cukrovarské ulici. Z velkých strojů je vybavena formátovací pilou s předřezem, srovnávačkou, protahovačkou, dlabačkou, kotoučovou pilou, pásovou pilou, olepovačkou hran ABS a lokálním odsávacím zařízením 3+1. Z malého elektronářadí jsou to aku šroubováky, brusy, přímočará pila a dvě frézy a dále dvě sady ručního nářadí. Ostatní vybavení: 2× hoblice, 6× skříně na nářadí včetně zásob, stojan na laminodesky. Zásoby: masiv, laminodesky, hrany, kování, barvy, spojovací materiál aj. K dispozici je kancelář (8 m2) se sociální zařízení, vč. sprchového koutu, protihluková úprava interiéru, prostorná vstupní vrata (160×280), jedno parkovací stání, samozřejmostí je přípojka na 380V. Prostor je temperován, je zde však možnost dodatečného vytápění. Prostor je možno pronajmout za 22.000,– na měsíc, pak je třeba vybavení odkoupit za 500.000,–, nebo za 35.000,– měsíčně a pak je na vybavení třeba složit kauci ve výši 100.000,–. V objektu jsou také temperované skladovací prostory s kuchyňkou, sprchovým koutem, WC, 380V přípojkou a vzduchotechnikou. Tyto prostory se samostatně pronajímají za 40.000,– měsíčně, v případě pronajmutí s truhlárnou je však možno vyjednat slevu.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Bus
50.151633
14.517943
Cukrovarská, Praha 9 - Čakovice, Czech Republic
Cena
22 000 Kč
za měsíc
Poplatkya odkup vybavení 500000, nebo 35000 a kauce 100000
ID nabídky15982
AdresaCukrovarská, Praha 9 - Čakovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha108 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter