Tato nemovitost není dostupná

Obchodní nebytové prostory v centru Prahy, naproti stanice metra Národní třída.

Obchodní nebytové prostory v centru Prahy, naproti stanice metra Národní třída. Obchodní nebytové prostory v centru Prahy, naproti stanice metra Národní třída. Obchodní nebytové prostory v centru Prahy, naproti stanice metra Národní třída. Obchodní nebytové prostory v centru Prahy, naproti stanice metra Národní třída. Obchodní nebytové prostory v centru Prahy, naproti stanice metra Národní třída. Obchodní nebytové prostory v centru Prahy, naproti stanice metra Národní třída. Obchodní nebytové prostory v centru Prahy, naproti stanice metra Národní třída. Obchodní nebytové prostory v centru Prahy, naproti stanice metra Národní třída. Obchodní nebytové prostory v centru Prahy, naproti stanice metra Národní třída. Obchodní nebytové prostory v centru Prahy, naproti stanice metra Národní třída. Obchodní nebytové prostory v centru Prahy, naproti stanice metra Národní třída. Obchodní nebytové prostory v centru Prahy, naproti stanice metra Národní třída. Obchodní nebytové prostory v centru Prahy, naproti stanice metra Národní třída.

Pronájem obchodních prostor ve Vladislavově ulici. Celková rozloha 115 m2, celkem 5 místností, předsíň s šatnou, koupelna s WC a další WC zvlášť. K dispozici je telefonní linka a připojení k internetu. Vytápění je zajištěno z centrální kotelny společné pro celý objekt. Na podlaze je dlažba. Dále je možno pronajmout vytápěné skladovací prostory v suterénu o ploše 65 m2 za 13000,– na měsíc, případně je k dispozici 20 m2 nevytápěných skladovacích prostor za 4000,– na měsíc. V lokalitě jsou velmi dobré dopravní podmínky, doprava je zajišťována množstvím tramvajových linek a metrem.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Tram, metro

Telekomunikace

telefon
50.081467
14.421293
Vladislavova, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
80 500 Kč
za měsíc
Poplatky+5000,- poplatky, +3000-5000,- energie
ID nabídky15883
AdresaVladislavova, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha115 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Radek Bláha

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter