Tato nemovitost již byla pronajata

Velice prostorný dům v Průhonicích s velikou zahradou

Velice prostorný dům v Průhonicích s velikou zahradou Velice prostorný dům v Průhonicích s velikou zahradou Velice prostorný dům v Průhonicích s velikou zahradou Velice prostorný dům v Průhonicích s velikou zahradou Velice prostorný dům v Průhonicích s velikou zahradou Velice prostorný dům v Průhonicích s velikou zahradou Velice prostorný dům v Průhonicích s velikou zahradou Velice prostorný dům v Průhonicích s velikou zahradou Velice prostorný dům v Průhonicích s velikou zahradou Velice prostorný dům v Průhonicích s velikou zahradou Velice prostorný dům v Průhonicích s velikou zahradou Velice prostorný dům v Průhonicích s velikou zahradou Velice prostorný dům v Průhonicích s velikou zahradou Velice prostorný dům v Průhonicích s velikou zahradou Velice prostorný dům v Průhonicích s velikou zahradou Velice prostorný dům v Průhonicích s velikou zahradou Velice prostorný dům v Průhonicích s velikou zahradou Velice prostorný dům v Průhonicích s velikou zahradou Velice prostorný dům v Průhonicích s velikou zahradou Velice prostorný dům v Průhonicích s velikou zahradou

Velice prostorný RD 5+1 s velikou zahradou, a zahradním domkem. V domě jsou 2 koupelny a 2 WC, garáž pro 2 auta, dá se parkovat i před garáží. Ve sklepě je prádelna, 2 kotle, jeden na tuhá paliva a druhý plynový. V kuchyni je jak plynový sporák, tak kamna na tuhá paliva. Na zahradě je zahradní domek se sklípkem. V celém domě jsou plastová okna. Po domluvě s majitelem možno za příplatek i údržba zahrady. Spojení do Prahy je autobusem na Chodov, metro trasy C.

Vytápění

ústřední topení + na tuhá paliva

Telekomunikace

telefon
49.997711
14.565396
V zahradách, Průhonice, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
ID nabídky1587
AdresaV zahradách, Průhonice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha300 m²
Plocha pozemku1 180 m²
Balkónano
Garážano (2 stání)
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Karel Topinka

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: karel@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 777 333 299

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter