Tato nemovitost není dostupná

Luxusní pronájem mezonetového bytu 4+kk v těsné blízkosti centra města Beroun

Luxusní pronájem mezonetového bytu 4+kk v těsné blízkosti centra města Beroun Luxusní pronájem mezonetového bytu 4+kk v těsné blízkosti centra města Beroun Luxusní pronájem mezonetového bytu 4+kk v těsné blízkosti centra města Beroun Luxusní pronájem mezonetového bytu 4+kk v těsné blízkosti centra města Beroun Luxusní pronájem mezonetového bytu 4+kk v těsné blízkosti centra města Beroun Luxusní pronájem mezonetového bytu 4+kk v těsné blízkosti centra města Beroun Luxusní pronájem mezonetového bytu 4+kk v těsné blízkosti centra města Beroun Luxusní pronájem mezonetového bytu 4+kk v těsné blízkosti centra města Beroun Luxusní pronájem mezonetového bytu 4+kk v těsné blízkosti centra města Beroun Luxusní pronájem mezonetového bytu 4+kk v těsné blízkosti centra města Beroun Luxusní pronájem mezonetového bytu 4+kk v těsné blízkosti centra města Beroun Luxusní pronájem mezonetového bytu 4+kk v těsné blízkosti centra města Beroun Luxusní pronájem mezonetového bytu 4+kk v těsné blízkosti centra města Beroun Luxusní pronájem mezonetového bytu 4+kk v těsné blízkosti centra města Beroun Luxusní pronájem mezonetového bytu 4+kk v těsné blízkosti centra města Beroun Luxusní pronájem mezonetového bytu 4+kk v těsné blízkosti centra města Beroun Luxusní pronájem mezonetového bytu 4+kk v těsné blízkosti centra města Beroun Luxusní pronájem mezonetového bytu 4+kk v těsné blízkosti centra města Beroun Luxusní pronájem mezonetového bytu 4+kk v těsné blízkosti centra města Beroun Luxusní pronájem mezonetového bytu 4+kk v těsné blízkosti centra města Beroun Luxusní pronájem mezonetového bytu 4+kk v těsné blízkosti centra města Beroun Luxusní pronájem mezonetového bytu 4+kk v těsné blízkosti centra města Beroun

Luxusní pronájem mezonetového bytu 4+kk přímo v centru města Beroun. Rozloha bytu je 150m², nachází se ve třetím nadzemním podlaží a čtvrté je tvořeno jako mezonet – ateliér. V bytě je plovoucí podlaha a dlažba. Je zde voda, kanalizace, elektřina, plyn, vytápění pomocí plynového kotle, okna plastová. Perfektní občanská vybavenost města Berouna, v těsné blízkosti s berounským náměstím.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
49.963022
14.074481
Havlíčkova, Beroun, Czech Republic
Cena
20 500 Kč
za měsíc
Poplatky(+ poplatky a provize RK)
ID nabídky15807
AdresaHavlíčkova, Beroun
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíostatní
Patro2. patro
Počet pater3
Užitná plocha150 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter