Tato nemovitost není dostupná

Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich

Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk s bazénem a terasou na Praze 5 v Jinonicich

Nádherná, částečně, luxusně zařízená vila 5+kk o rozloze 300 m2 s bazénem a terasou o rozloze 100 m2. Tato překrásná, moderní vila se nachází v klidně lokalitě Prahy 5 v Jinonicích v ulici U Waltrovky. Tato novostavba z roku 2001 je vybavena kuchyňským koutem s lednicí a mrazákem, plynovým sporákem a myčkou. Prostorná koupelna je vybavena vanou – jacuzzi, sprchovým koutem, toaletou a pračkou. Na podlahách je dlažba a plovoucí podlaha. Je zavedeno podlahové vytápění plynem. Možnost pevného připojení internetu. Parkování je možné ve dvoře, parkování je zastřešeno a je pro jedno auto. V okolí domu je mnoho zeleňe. Dostupnost do centra je dobrá. Dům je kousek od metra Jinonice trasy B, autobusových zastávek Jinonice a Hutmanka. Cena k jednání.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Jinonice

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.056219
14.368776
U Waltrovky, Praha 5 - Jinonice, Czech Republic
Cena
80 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 10 000
ID nabídky15806
AdresaU Waltrovky, Praha 5 - Jinonice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha300 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasaano
Balkónne
Lodžiene
Garážano (1 stání)
Sklepne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Radek Bláha

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter