Tato nemovitost není dostupná

Reprezentativní kancelářské prostory v rekonstruovaném prostoru továrny Holport, Praha 7

Reprezentativní kancelářské prostory v rekonstruovaném prostoru továrny Holport, Praha 7 Reprezentativní kancelářské prostory v rekonstruovaném prostoru továrny Holport, Praha 7 Reprezentativní kancelářské prostory v rekonstruovaném prostoru továrny Holport, Praha 7 Reprezentativní kancelářské prostory v rekonstruovaném prostoru továrny Holport, Praha 7 Reprezentativní kancelářské prostory v rekonstruovaném prostoru továrny Holport, Praha 7 Reprezentativní kancelářské prostory v rekonstruovaném prostoru továrny Holport, Praha 7 Reprezentativní kancelářské prostory v rekonstruovaném prostoru továrny Holport, Praha 7 Reprezentativní kancelářské prostory v rekonstruovaném prostoru továrny Holport, Praha 7 Reprezentativní kancelářské prostory v rekonstruovaném prostoru továrny Holport, Praha 7 Reprezentativní kancelářské prostory v rekonstruovaném prostoru továrny Holport, Praha 7 Reprezentativní kancelářské prostory v rekonstruovaném prostoru továrny Holport, Praha 7 Reprezentativní kancelářské prostory v rekonstruovaném prostoru továrny Holport, Praha 7 Reprezentativní kancelářské prostory v rekonstruovaném prostoru továrny Holport, Praha 7 Reprezentativní kancelářské prostory v rekonstruovaném prostoru továrny Holport, Praha 7 Reprezentativní kancelářské prostory v rekonstruovaném prostoru továrny Holport, Praha 7 Reprezentativní kancelářské prostory v rekonstruovaném prostoru továrny Holport, Praha 7 Reprezentativní kancelářské prostory v rekonstruovaném prostoru továrny Holport, Praha 7 Reprezentativní kancelářské prostory v rekonstruovaném prostoru továrny Holport, Praha 7 Reprezentativní kancelářské prostory v rekonstruovaném prostoru továrny Holport, Praha 7

Atraktivní vzdušné, nebytové prostory na Praze 7. Jedná se o velice reprezentativní kancelářské prostory v 1. patře bývalé továrny. Prostory prošli kompletní, náročnou rekonstrukcí. Mimo jiné zde naleznete také rozlehlý výstavní prostor (221m²). Pro odpočinek či příjemné jednání je možno využívat terasu o rozloze 20m². Optimální rozměry, možnost dalšího dělení. Tento objekt a jeho atraktivita, stejně jako docházející klientela tvoří nevyčíslitelnou přidanou hodnotu pro subjekty, kteří mají zájem o klienty s vysokou bonitou a nároky na životní styl. Design zahrnuje osobité dřevěné povalové stropy, ocelové prvky, velké prosklení stejně jako klimatizaci a vyšší standard vybavení. Jedná se vskutku o lukrativní nabídku. Dopravní dostupnost je bezproblémová. Zastávka tram téměr u domu.

50.104188
14.449987
Komunardů, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
170 430 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky15797
AdresaKomunardů, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha437 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter