Tato nemovitost není dostupná

Krásný byt 2+1 ve Slovanském domě, s garáží, přímo v centru Prahy, skvělá dostupnost

Krásný byt 2+1 ve Slovanském domě, s garáží, přímo v centru Prahy, skvělá dostupnost Krásný byt 2+1 ve Slovanském domě, s garáží, přímo v centru Prahy, skvělá dostupnost Krásný byt 2+1 ve Slovanském domě, s garáží, přímo v centru Prahy, skvělá dostupnost Krásný byt 2+1 ve Slovanském domě, s garáží, přímo v centru Prahy, skvělá dostupnost Krásný byt 2+1 ve Slovanském domě, s garáží, přímo v centru Prahy, skvělá dostupnost Krásný byt 2+1 ve Slovanském domě, s garáží, přímo v centru Prahy, skvělá dostupnost Krásný byt 2+1 ve Slovanském domě, s garáží, přímo v centru Prahy, skvělá dostupnost Krásný byt 2+1 ve Slovanském domě, s garáží, přímo v centru Prahy, skvělá dostupnost Krásný byt 2+1 ve Slovanském domě, s garáží, přímo v centru Prahy, skvělá dostupnost Krásný byt 2+1 ve Slovanském domě, s garáží, přímo v centru Prahy, skvělá dostupnost Krásný byt 2+1 ve Slovanském domě, s garáží, přímo v centru Prahy, skvělá dostupnost Krásný byt 2+1 ve Slovanském domě, s garáží, přímo v centru Prahy, skvělá dostupnost Krásný byt 2+1 ve Slovanském domě, s garáží, přímo v centru Prahy, skvělá dostupnost

Luxusní byt 2+1 přímo ve Slovanském domě s 24 hodinovou službou v recepci. Garážové stání v domě, přímo spojeno výtahem s bytem. Bydlení nad kulturním centrem Slovanský dům, kde se nachází kino, restaurace, kavárna, obchůdky či kadeřnictví. Exkluzivní bydlení přímo v centru města – Nové Město. Kultura a historické památky jsou na dosah ruky – 5 minut cesty na Václavské i Staroměstské nám., 2 minuty na stanici metra Můstek, 2 minuty na tramvaj. V okolí se nachází nespočet historických a kulturních památek – Prašná brána, Obecní dům nebo dům U Hybernů se známým divadlem. V okolí se též nachází velké množství obchodů, restaurací, kaváren a vináren.

Občanská vybavenost

dopravní spojení tramvaj, metro 2 minuty

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.086411
14.427316
Na příkopě, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
33 600 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky + služby
ID nabídky15792
AdresaNa příkopě, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha89 m²
Terasane
Balkónne
Garážano (za poplatek 160 EUR/měsíc)
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter