Tato nemovitost není dostupná

Luxusní 2+1 ve druhém patře domu bez výtahu v historickém centru Prahy.

Luxusní 2+1 ve druhém patře domu bez výtahu v historickém centru Prahy. Luxusní 2+1 ve druhém patře domu bez výtahu v historickém centru Prahy. Luxusní 2+1 ve druhém patře domu bez výtahu v historickém centru Prahy. Luxusní 2+1 ve druhém patře domu bez výtahu v historickém centru Prahy. Luxusní 2+1 ve druhém patře domu bez výtahu v historickém centru Prahy. Luxusní 2+1 ve druhém patře domu bez výtahu v historickém centru Prahy. Luxusní 2+1 ve druhém patře domu bez výtahu v historickém centru Prahy. Luxusní 2+1 ve druhém patře domu bez výtahu v historickém centru Prahy. Luxusní 2+1 ve druhém patře domu bez výtahu v historickém centru Prahy. Luxusní 2+1 ve druhém patře domu bez výtahu v historickém centru Prahy. Luxusní 2+1 ve druhém patře domu bez výtahu v historickém centru Prahy. Luxusní 2+1 ve druhém patře domu bez výtahu v historickém centru Prahy. Luxusní 2+1 ve druhém patře domu bez výtahu v historickém centru Prahy. Luxusní 2+1 ve druhém patře domu bez výtahu v historickém centru Prahy. Luxusní 2+1 ve druhém patře domu bez výtahu v historickém centru Prahy. Luxusní 2+1 ve druhém patře domu bez výtahu v historickém centru Prahy. Luxusní 2+1 ve druhém patře domu bez výtahu v historickém centru Prahy. Luxusní 2+1 ve druhém patře domu bez výtahu v historickém centru Prahy. Luxusní 2+1 ve druhém patře domu bez výtahu v historickém centru Prahy.

Krásný, luxusní 2+1 s vestavěným patrem v nádherné lokalitě Starého Města. Celý byt je kompletně vybavený, chybí jedině sedačka, kterou má majitelka v plánu dokoupit. Dále je v plánu výměna koberce. Rovněž kuchyně je luxusně vybavena (americká lednice) a poskytuje veškerý komfort. V koupelně jacuzzi a masážní sprchový kout, jedno WC je součástí koupelny, druhé je zvlášť. Pokoje jsou průchozí. K dospozici je internetové připojení a kabelová televize. Jako podlahové krytiny slouží týkové parkety a leštěný kámen. Lokalita je velmi klidná a nabízí skvělou občanskou vybavenost i mnoho příležitostí pro rušný společenský život. Vzhledem ke svému umístění zároveň poskytuje skvělé dopravní možnosti (metro, tram) a příležitosti pro milovníky historie hlavního města.

Občanská vybavenost

dopravní spojení metro, tram

Telekomunikace

telefon
50.084000
14.420793
Rytířská, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
ID nabídky15791
AdresaRytířská, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha80 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Sklepne
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter