Tato nemovitost není dostupná

Velmi prostorný byt 4+1 v luxusní lokalitě v Nerudově ulici, Malá Strana - Praha 1

Velmi prostorný byt 4+1 v luxusní lokalitě v Nerudově ulici, Malá Strana - Praha 1 Velmi prostorný byt 4+1 v luxusní lokalitě v Nerudově ulici, Malá Strana - Praha 1 Velmi prostorný byt 4+1 v luxusní lokalitě v Nerudově ulici, Malá Strana - Praha 1 Velmi prostorný byt 4+1 v luxusní lokalitě v Nerudově ulici, Malá Strana - Praha 1 Velmi prostorný byt 4+1 v luxusní lokalitě v Nerudově ulici, Malá Strana - Praha 1 Velmi prostorný byt 4+1 v luxusní lokalitě v Nerudově ulici, Malá Strana - Praha 1 Velmi prostorný byt 4+1 v luxusní lokalitě v Nerudově ulici, Malá Strana - Praha 1 Velmi prostorný byt 4+1 v luxusní lokalitě v Nerudově ulici, Malá Strana - Praha 1 Velmi prostorný byt 4+1 v luxusní lokalitě v Nerudově ulici, Malá Strana - Praha 1 Velmi prostorný byt 4+1 v luxusní lokalitě v Nerudově ulici, Malá Strana - Praha 1 Velmi prostorný byt 4+1 v luxusní lokalitě v Nerudově ulici, Malá Strana - Praha 1 Velmi prostorný byt 4+1 v luxusní lokalitě v Nerudově ulici, Malá Strana - Praha 1 Velmi prostorný byt 4+1 v luxusní lokalitě v Nerudově ulici, Malá Strana - Praha 1 Velmi prostorný byt 4+1 v luxusní lokalitě v Nerudově ulici, Malá Strana - Praha 1 Velmi prostorný byt 4+1 v luxusní lokalitě v Nerudově ulici, Malá Strana - Praha 1 Velmi prostorný byt 4+1 v luxusní lokalitě v Nerudově ulici, Malá Strana - Praha 1 Velmi prostorný byt 4+1 v luxusní lokalitě v Nerudově ulici, Malá Strana - Praha 1 Velmi prostorný byt 4+1 v luxusní lokalitě v Nerudově ulici, Malá Strana - Praha 1 Velmi prostorný byt 4+1 v luxusní lokalitě v Nerudově ulici, Malá Strana - Praha 1 Velmi prostorný byt 4+1 v luxusní lokalitě v Nerudově ulici, Malá Strana - Praha 1 Velmi prostorný byt 4+1 v luxusní lokalitě v Nerudově ulici, Malá Strana - Praha 1 Velmi prostorný byt 4+1 v luxusní lokalitě v Nerudově ulici, Malá Strana - Praha 1 Velmi prostorný byt 4+1 v luxusní lokalitě v Nerudově ulici, Malá Strana - Praha 1

Velice prostorný byt 4+1 o výměře 125 m2 se nachází ve velice prestižní lokalitě v Nerudově ulici na Malé Straně, Praha 1. Byt se nachází ve 3. patře krásného historického domu po rekonstrukci, na dosah od Pražského hradu. V okolí bytu je možno navštívit nespočet historických památek, od Pražského hradu přes kostel Sv. Mikuláše až po Zlatou uličku či Zámecké schody. V této lokalitě je samozřejmostí množství divadel, útulných restaurací, vináren a kaváren. V tomto domě je možné pronajmout buď uvedený byt samostatně, nebo spolu s dalšími sedmi byty (1+1 až 3+1) za celkovou cenu 250 000 Kč za měsíc. Fotografie bytu jsou pouze ilustrační.

50.088584
14.397962
Nerudova, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
49 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby
ID nabídky15783
AdresaNerudova, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha125 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter