Tato nemovitost není dostupná

Nebytové prostory (92 m²) vhodné pro kosmetický salon, u Václavského náměstí

Nebytové prostory (92 m2) vhodné pro kosmetický salon, u Václavského náměstí Nebytové prostory (92 m2) vhodné pro kosmetický salon, u Václavského náměstí Nebytové prostory (92 m2) vhodné pro kosmetický salon, u Václavského náměstí Nebytové prostory (92 m2) vhodné pro kosmetický salon, u Václavského náměstí Nebytové prostory (92 m2) vhodné pro kosmetický salon, u Václavského náměstí Nebytové prostory (92 m2) vhodné pro kosmetický salon, u Václavského náměstí Nebytové prostory (92 m2) vhodné pro kosmetický salon, u Václavského náměstí Nebytové prostory (92 m2) vhodné pro kosmetický salon, u Václavského náměstí Nebytové prostory (92 m2) vhodné pro kosmetický salon, u Václavského náměstí Nebytové prostory (92 m2) vhodné pro kosmetický salon, u Václavského náměstí Nebytové prostory (92 m2) vhodné pro kosmetický salon, u Václavského náměstí Nebytové prostory (92 m2) vhodné pro kosmetický salon, u Václavského náměstí Nebytové prostory (92 m2) vhodné pro kosmetický salon, u Václavského náměstí Nebytové prostory (92 m2) vhodné pro kosmetický salon, u Václavského náměstí Nebytové prostory (92 m2) vhodné pro kosmetický salon, u Václavského náměstí Nebytové prostory (92 m2) vhodné pro kosmetický salon, u Václavského náměstí Nebytové prostory (92 m2) vhodné pro kosmetický salon, u Václavského náměstí Nebytové prostory (92 m2) vhodné pro kosmetický salon, u Václavského náměstí Nebytové prostory (92 m2) vhodné pro kosmetický salon, u Václavského náměstí

Nebytové prostory o celkové výměře 92 m2 se nacházejí v přízemí rekonstruované secesní budovy v ulici Krakovská. Prostory je nutné rekonstruovat, nutno vidět. Tyto prostory jsou zejména vhodné pro kosmetický či kadeřnický salon – klidnější provoz. Jedná se o tři mší místnosti, jednu velkou a zázemí (klimatizace, toalety). Výborné místo nedaleko Václavského náměstí. Možno využívat i jako kavárnu nebo jakýkoli klidnější provoz s brzkou zavírací dobou.

50.077962
14.427726
Krakovská, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
23 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby 5800 + topení 3100 + elektřina
ID nabídky15772
AdresaKrakovská, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha95 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Radek Bláha

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter