Tato nemovitost není dostupná

Vesnický rekreační domek 4+1, obyvatelný ale vhodný pro rekonstrukci

Vesnický rekreační domek 4+1, obyvatelný ale vhodný pro rekonstrukci Vesnický rekreační domek 4+1, obyvatelný ale vhodný pro rekonstrukci Vesnický rekreační domek 4+1, obyvatelný ale vhodný pro rekonstrukci Vesnický rekreační domek 4+1, obyvatelný ale vhodný pro rekonstrukci Vesnický rekreační domek 4+1, obyvatelný ale vhodný pro rekonstrukci Vesnický rekreační domek 4+1, obyvatelný ale vhodný pro rekonstrukci Vesnický rekreační domek 4+1, obyvatelný ale vhodný pro rekonstrukci Vesnický rekreační domek 4+1, obyvatelný ale vhodný pro rekonstrukci Vesnický rekreační domek 4+1, obyvatelný ale vhodný pro rekonstrukci Vesnický rekreační domek 4+1, obyvatelný ale vhodný pro rekonstrukci Vesnický rekreační domek 4+1, obyvatelný ale vhodný pro rekonstrukci Vesnický rekreační domek 4+1, obyvatelný ale vhodný pro rekonstrukci Vesnický rekreační domek 4+1, obyvatelný ale vhodný pro rekonstrukci

Prodej vesnického rekreačního domu vhodného pro rekonstrukci o dispozicích 4+1 a rozloze užitné plochy 110m². Dům má rozlehlé stavení s pozemky. V domě se nachází jedna kuchyň, dvě obytné místonosti a koupelna. Další dvě místnosti jsou možné po rekonstrukci. V domě je elektrika, voda – přípojka vody, vytápění je centrální pomocí kotle na tuhá paliva. Ten je umístěn v malé kotelně pod kuchyní. Před domem je vybudována nová plynová přípojka, je zde tedy možné realizovat i vytápění na plynový kotel. K domu patří dvě prostorné stodoly, z nichž jedna přímo navazuje na rodinný dům, a proto může být využita i jako garáž a dílna minimálně pro dvě auta, podlaha je zpevněná. Nebo prostor lze využít jako vestavbu bytové jednotky, s bočním vchodem do zahrady. Ve druhé hospod. budově je sklípek. V místě se nachází hospoda, obchod, bus.

Kanalizace

jiný typ kanalizace žumpa

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody přípojka vody
Očihov, Očihov (Okres Louny), Czech Republic
Cena
820 000 Kč
celková cena
Poplatky(cena včetně provize RK)
ID nabídky15769
AdresaOčihov, Očihov (Okres Louny)
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku1 091 m²
Garážano
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter