Tato nemovitost není dostupná

Velmi pěkný, zařízený byt 3+1 v atraktivní části Prahy 2 - na Vinohradech

Velmi pěkný, zařízený byt 3+1 v atraktivní části Prahy 2 - na Vinohradech Velmi pěkný, zařízený byt 3+1 v atraktivní části Prahy 2 - na Vinohradech Velmi pěkný, zařízený byt 3+1 v atraktivní části Prahy 2 - na Vinohradech Velmi pěkný, zařízený byt 3+1 v atraktivní části Prahy 2 - na Vinohradech Velmi pěkný, zařízený byt 3+1 v atraktivní části Prahy 2 - na Vinohradech Velmi pěkný, zařízený byt 3+1 v atraktivní části Prahy 2 - na Vinohradech Velmi pěkný, zařízený byt 3+1 v atraktivní části Prahy 2 - na Vinohradech Velmi pěkný, zařízený byt 3+1 v atraktivní části Prahy 2 - na Vinohradech Velmi pěkný, zařízený byt 3+1 v atraktivní části Prahy 2 - na Vinohradech Velmi pěkný, zařízený byt 3+1 v atraktivní části Prahy 2 - na Vinohradech Velmi pěkný, zařízený byt 3+1 v atraktivní části Prahy 2 - na Vinohradech Velmi pěkný, zařízený byt 3+1 v atraktivní části Prahy 2 - na Vinohradech Velmi pěkný, zařízený byt 3+1 v atraktivní části Prahy 2 - na Vinohradech Velmi pěkný, zařízený byt 3+1 v atraktivní části Prahy 2 - na Vinohradech Velmi pěkný, zařízený byt 3+1 v atraktivní části Prahy 2 - na Vinohradech Velmi pěkný, zařízený byt 3+1 v atraktivní části Prahy 2 - na Vinohradech Velmi pěkný, zařízený byt 3+1 v atraktivní části Prahy 2 - na Vinohradech Velmi pěkný, zařízený byt 3+1 v atraktivní části Prahy 2 - na Vinohradech Velmi pěkný, zařízený byt 3+1 v atraktivní části Prahy 2 - na Vinohradech Velmi pěkný, zařízený byt 3+1 v atraktivní části Prahy 2 - na Vinohradech

Velmi pěkný, kompletně zrekonstruovaný byt s vysokými stropy, 3+1 se zimní zahradou a s balkónem do vnitrobloku. Prostorný obývací pokoj, dvě ložnice, vybavená kuchyň včetně spotřebičů ,WC, koupelna. Byt je kompletně zařízen, vytápění samostatné etážové.Kabelová TV (Internet), satelit, alarm, telefonní linka. Díky své atraktivní lokalitě je zde veškerá občanská vybavenost, v okolí je i spousta parků. Skvělá dostupnost do centra Prahy – 5 minut pěšky od Náměstí Míru – metro A nebo jednou z tramvají.

Telekomunikace

telefon
50.077592
14.438033
Vinohradská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
25 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 4000 (internet + poplatky)
ID nabídky15757
AdresaVinohradská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro2. patro
Užitná plocha120 m²
Terasaano
Balkónano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter