Tato nemovitost není dostupná

Prodej stavebního pozemku 2200 m² v obci Krchleby okres Nymburk

Prodej stavebního pozemku 2200 m2 v obci Krchleby okres Nymburk Prodej stavebního pozemku 2200 m2 v obci Krchleby okres Nymburk Prodej stavebního pozemku 2200 m2 v obci Krchleby okres Nymburk Prodej stavebního pozemku 2200 m2 v obci Krchleby okres Nymburk

Naše společnost Vám nabízí ke koupi krásný pozemek na výstavbu 2 rodinných domů. Obec Krchleby se nachází ve Středočeském kraji, okres Nymburk. Velikost pozemku je 2200 m2. Pozemek má tvar obdélníkový. Přikoupit se dají též 2 vedlejší pozemku obdobných rozměrů! Inřenýrské sítě: – elektřina je na hranici pozemku. Kanalizace, plyn a vodovodní řád. Krchleby patří svojí polohou do úrodné Polabské nížiny a hlinito-písčitá půda odedávna předurčovala místní obyvatele k zemědělství. Zemědělský ráz obce je zachován dosud. Krchleby jsou velmi dobře dostupné, neboť tudy prochází silnice první třídy 1/38 ve směru Nymburk-Kolín, Mladá Boleslav, Česká Lípa, Varnsdorf a Mladá Boleslav – Liberec. Poklid venkova, blízkost Nymburka, dobré spojení a mnoho historických zajímavostí a památek v okolí, vytvářejí z Krchleb perspektivní místo k bydlení i rekreaci. Veškerá občanská vybavenost je v Nymburce, ale i částečně v samotné obci – školka, základní škola, restaurace, obchod.

Inženýrské sítě

elektřina
plyn
Krchleby, Krchleby (Okres Nymburk), Czech Republic
Cena
1 150 000 Kč
celková cena
ID nabídky15750
AdresaKrchleby, Krchleby (Okres Nymburk)
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku2 200 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jakub Vulin

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter