Tato nemovitost není dostupná

Kancelářské prostory s terasou v prestižní lokalitě na Václavském náměstí, Praha 1 - Nové Město

Kancelářské prostory s terasou v prestižní lokalitě na Václavském náměstí, Praha 1 - Nové Město Kancelářské prostory s terasou v prestižní lokalitě na Václavském náměstí, Praha 1 - Nové Město Kancelářské prostory s terasou v prestižní lokalitě na Václavském náměstí, Praha 1 - Nové Město Kancelářské prostory s terasou v prestižní lokalitě na Václavském náměstí, Praha 1 - Nové Město Kancelářské prostory s terasou v prestižní lokalitě na Václavském náměstí, Praha 1 - Nové Město Kancelářské prostory s terasou v prestižní lokalitě na Václavském náměstí, Praha 1 - Nové Město Kancelářské prostory s terasou v prestižní lokalitě na Václavském náměstí, Praha 1 - Nové Město Kancelářské prostory s terasou v prestižní lokalitě na Václavském náměstí, Praha 1 - Nové Město Kancelářské prostory s terasou v prestižní lokalitě na Václavském náměstí, Praha 1 - Nové Město Kancelářské prostory s terasou v prestižní lokalitě na Václavském náměstí, Praha 1 - Nové Město Kancelářské prostory s terasou v prestižní lokalitě na Václavském náměstí, Praha 1 - Nové Město Kancelářské prostory s terasou v prestižní lokalitě na Václavském náměstí, Praha 1 - Nové Město Kancelářské prostory s terasou v prestižní lokalitě na Václavském náměstí, Praha 1 - Nové Město Kancelářské prostory s terasou v prestižní lokalitě na Václavském náměstí, Praha 1 - Nové Město Kancelářské prostory s terasou v prestižní lokalitě na Václavském náměstí, Praha 1 - Nové Město Kancelářské prostory s terasou v prestižní lokalitě na Václavském náměstí, Praha 1 - Nové Město

Kancelářské prostory se nachází v 6. patře cihlového domu (s výtahem) přímo na Václavském náměstí v Praze 1. Prostory jsou koncipovány jako 4+1, součástí je kuchyňská linka s lednicí, pračkou, myčkou, plynovým sporákem a digestoří. V koupelně se nachází vana, toaleta a bidet. Třetinu celkové plochy tvoří terasa. V prostorách je k dispozici telefonní linka. Část nábytku, vyobrazeného na fotkách, může být v prostorách ponechána. Velice prestižní lokalita v samotném centru města. Vynikající dopravní obslužnost autem i hromadnou dopravou.

Občanská vybavenost

dopravní spojení tramvaj metro do 50 metrů

Vytápění

ústřední topení
50.081854
14.426149
Václavské nám., Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
35 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky15747
AdresaVáclavské nám., Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Počet pater1
Užitná plocha172 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Radek Bláha

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter