Tato nemovitost není dostupná

Luxusní zařízený byt 3+kk v novostavbě s balkonem, možností parkování, saunou, Praha 6- Vokovice

Luxusní zařízený byt 3+kk v novostavbě s balkonem, možností parkování, saunou, Praha 6- Vokovice Luxusní zařízený byt 3+kk v novostavbě s balkonem, možností parkování, saunou, Praha 6- Vokovice Luxusní zařízený byt 3+kk v novostavbě s balkonem, možností parkování, saunou, Praha 6- Vokovice Luxusní zařízený byt 3+kk v novostavbě s balkonem, možností parkování, saunou, Praha 6- Vokovice Luxusní zařízený byt 3+kk v novostavbě s balkonem, možností parkování, saunou, Praha 6- Vokovice Luxusní zařízený byt 3+kk v novostavbě s balkonem, možností parkování, saunou, Praha 6- Vokovice Luxusní zařízený byt 3+kk v novostavbě s balkonem, možností parkování, saunou, Praha 6- Vokovice Luxusní zařízený byt 3+kk v novostavbě s balkonem, možností parkování, saunou, Praha 6- Vokovice Luxusní zařízený byt 3+kk v novostavbě s balkonem, možností parkování, saunou, Praha 6- Vokovice Luxusní zařízený byt 3+kk v novostavbě s balkonem, možností parkování, saunou, Praha 6- Vokovice Luxusní zařízený byt 3+kk v novostavbě s balkonem, možností parkování, saunou, Praha 6- Vokovice Luxusní zařízený byt 3+kk v novostavbě s balkonem, možností parkování, saunou, Praha 6- Vokovice Luxusní zařízený byt 3+kk v novostavbě s balkonem, možností parkování, saunou, Praha 6- Vokovice Luxusní zařízený byt 3+kk v novostavbě s balkonem, možností parkování, saunou, Praha 6- Vokovice Luxusní zařízený byt 3+kk v novostavbě s balkonem, možností parkování, saunou, Praha 6- Vokovice Luxusní zařízený byt 3+kk v novostavbě s balkonem, možností parkování, saunou, Praha 6- Vokovice Luxusní zařízený byt 3+kk v novostavbě s balkonem, možností parkování, saunou, Praha 6- Vokovice Luxusní zařízený byt 3+kk v novostavbě s balkonem, možností parkování, saunou, Praha 6- Vokovice Luxusní zařízený byt 3+kk v novostavbě s balkonem, možností parkování, saunou, Praha 6- Vokovice Luxusní zařízený byt 3+kk v novostavbě s balkonem, možností parkování, saunou, Praha 6- Vokovice Luxusní zařízený byt 3+kk v novostavbě s balkonem, možností parkování, saunou, Praha 6- Vokovice

Nádherný slunný byt 3+ kk o rozloze 100 m2 v ulici Tibetská, Praha 6– Vokovice. Byt se nachází ve 2. patře cihlové novostavby s výtahem. Je kompletně zařízený, v bytě jsou dvě koupelny- jedna s vanou a druhá se sprchovým koutem. Na chodbě jsou vestavěné skříně, trezor. Bezpečnostní dveře. Do bytu je zavedeno připojení na telefon a internet. V domě se nachází recepce s 24 hodinovou bezpečnostní službou, kamerový systém, k dispozici sauna. Možnost pronájmu parkovacího místa za poplatek 3.000,– měsíčně (nutno pronajmout s bytem). K bytu patří i velmi pěkný balkon. Velmi klidná a přátelská lokalita. Kousek od domu je tramvajová zastávka, stanice metra pouze 5 minut tramvají od domu. Spousta zeleně okolo, nedaleko je velký lesopark lákající ke klidným relaxačním procházkám.

Telekomunikace

telefon
50.098520
14.355286
Tibetská, Praha 6 - Vokovice, Czech Republic
Cena
22 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl. 5.000,- + 3.000,- parkovné (nutno pronajmout)
ID nabídky15735
AdresaTibetská, Praha 6 - Vokovice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha100 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter