Tato nemovitost není dostupná

Nádherný, stylový byt 4+1 v historickém centru Prahy - Staré Město

Nádherný, stylový byt 4+1 v historickém centru Prahy - Staré Město Nádherný, stylový byt 4+1 v historickém centru Prahy - Staré Město Nádherný, stylový byt 4+1 v historickém centru Prahy - Staré Město Nádherný, stylový byt 4+1 v historickém centru Prahy - Staré Město Nádherný, stylový byt 4+1 v historickém centru Prahy - Staré Město Nádherný, stylový byt 4+1 v historickém centru Prahy - Staré Město Nádherný, stylový byt 4+1 v historickém centru Prahy - Staré Město Nádherný, stylový byt 4+1 v historickém centru Prahy - Staré Město Nádherný, stylový byt 4+1 v historickém centru Prahy - Staré Město Nádherný, stylový byt 4+1 v historickém centru Prahy - Staré Město Nádherný, stylový byt 4+1 v historickém centru Prahy - Staré Město Nádherný, stylový byt 4+1 v historickém centru Prahy - Staré Město Nádherný, stylový byt 4+1 v historickém centru Prahy - Staré Město Nádherný, stylový byt 4+1 v historickém centru Prahy - Staré Město

Vskutku krásný, prostorný byt 4+1 v centru města. Celková užitná plocha bytu činí 107m². Byt se nachází ve 2. patře cihlového domu. Byt není zařízen. K dispozici je pouze kuchyňská linka. Nádherná lokalita. Historie na na Vás dýchá ze všech stran. V okolí naleznete velké množství míst, které stojí na poznání. Nedaleko Staroměstské či Václavské náměstí. Každý si zde vybere to nejlepší. Mimo jiné můžete navštívit některá z přilehlých divadel – divadlo Na Můstku, divadlo Bez zábradlí či hudební divadlo Brodway. Široký výběr restaurací, kaváren či hudebních klubů. Nákupní příležitosti všude kolem. Dopravní dostupnost je perfektní. Stanice metra Můstek jen pár kroků od domu. Perfektní volba pro Vaše bydlení.

50.084355
14.420492
V kotcích, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl 4000 + 500/osoba
ID nabídky15726
AdresaV kotcích, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro2. patro
Užitná plocha107 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter