Tato nemovitost není dostupná

Luxusní exkluzivní byt 2+1 s parkováním v domě, bazénem a saunou v centru Prahy, Nové Město

Luxusní exkluzivní byt 2+1 s parkováním v domě, bazénem a saunou v centru Prahy, Nové Město Luxusní exkluzivní byt 2+1 s parkováním v domě, bazénem a saunou v centru Prahy, Nové Město Luxusní exkluzivní byt 2+1 s parkováním v domě, bazénem a saunou v centru Prahy, Nové Město Luxusní exkluzivní byt 2+1 s parkováním v domě, bazénem a saunou v centru Prahy, Nové Město Luxusní exkluzivní byt 2+1 s parkováním v domě, bazénem a saunou v centru Prahy, Nové Město Luxusní exkluzivní byt 2+1 s parkováním v domě, bazénem a saunou v centru Prahy, Nové Město Luxusní exkluzivní byt 2+1 s parkováním v domě, bazénem a saunou v centru Prahy, Nové Město Luxusní exkluzivní byt 2+1 s parkováním v domě, bazénem a saunou v centru Prahy, Nové Město Luxusní exkluzivní byt 2+1 s parkováním v domě, bazénem a saunou v centru Prahy, Nové Město Luxusní exkluzivní byt 2+1 s parkováním v domě, bazénem a saunou v centru Prahy, Nové Město Luxusní exkluzivní byt 2+1 s parkováním v domě, bazénem a saunou v centru Prahy, Nové Město Luxusní exkluzivní byt 2+1 s parkováním v domě, bazénem a saunou v centru Prahy, Nové Město Luxusní exkluzivní byt 2+1 s parkováním v domě, bazénem a saunou v centru Prahy, Nové Město Luxusní exkluzivní byt 2+1 s parkováním v domě, bazénem a saunou v centru Prahy, Nové Město Luxusní exkluzivní byt 2+1 s parkováním v domě, bazénem a saunou v centru Prahy, Nové Město Luxusní exkluzivní byt 2+1 s parkováním v domě, bazénem a saunou v centru Prahy, Nové Město Luxusní exkluzivní byt 2+1 s parkováním v domě, bazénem a saunou v centru Prahy, Nové Město Luxusní exkluzivní byt 2+1 s parkováním v domě, bazénem a saunou v centru Prahy, Nové Město Luxusní exkluzivní byt 2+1 s parkováním v domě, bazénem a saunou v centru Prahy, Nové Město Luxusní exkluzivní byt 2+1 s parkováním v domě, bazénem a saunou v centru Prahy, Nové Město Luxusní exkluzivní byt 2+1 s parkováním v domě, bazénem a saunou v centru Prahy, Nové Město Luxusní exkluzivní byt 2+1 s parkováním v domě, bazénem a saunou v centru Prahy, Nové Město Luxusní exkluzivní byt 2+1 s parkováním v domě, bazénem a saunou v centru Prahy, Nové Město

Luxusní vysoce reprezentativní apartmán 2+1 o rozloze 90 m2 v ulici Ve Smečkách, Praha 1– Nové Město. Byt se nachází ve 2. patře kompletně zrekonstruovaného cihlového domu s výtahem. Byt je vybaven, je zde krásný krb, vysoce bezpečnostní dveře, alarm. K dispozici kabelová televize. Byt je po kompletní rekonstrukci. Vysoce nadstandardní příslušenství- v domě je sauna a bazén, možnost pronájmu parkovacího místa v domě za poplatek 5.000,– (není nutno pronajmout s bytem). Výborná lukrativní lokalita. Václavské náměstí a s ním všechny tři linky metra vzdáleno pouze 5 minut chůzí. Kousek od domu je též stanice metra I.P.Pavlova nebo Karlovo náměstí, kde jezdí i hodně tramvajových linek. Veškerá občanská vybavenost (restaurace, bary, kavárny, obchody atd.) v nejlepším dosahu.

Vytápění

ústřední topení plyn. etážové

Telekomunikace

telefon
50.077630
14.426443
Ve Smečkách, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
24 900 Kč
za měsíc
Poplatky+popl.+parkovné 5.000,-(nemusí se pronajmout)
ID nabídky15713
AdresaVe Smečkách, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha90 m²
Garážano (gar. stání za 5 tis./měs. (nemusí se pronajmout), 1 stání)
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter