Tato nemovitost není dostupná

Nebytové prostory ve frekventované lokalitě přímo naproti Výstavišti.

Nebytové prostory ve frekventované lokalitě přímo naproti Výstavišti. Nebytové prostory ve frekventované lokalitě přímo naproti Výstavišti. Nebytové prostory ve frekventované lokalitě přímo naproti Výstavišti. Nebytové prostory ve frekventované lokalitě přímo naproti Výstavišti. Nebytové prostory ve frekventované lokalitě přímo naproti Výstavišti. Nebytové prostory ve frekventované lokalitě přímo naproti Výstavišti. Nebytové prostory ve frekventované lokalitě přímo naproti Výstavišti. Nebytové prostory ve frekventované lokalitě přímo naproti Výstavišti. Nebytové prostory ve frekventované lokalitě přímo naproti Výstavišti. Nebytové prostory ve frekventované lokalitě přímo naproti Výstavišti. Nebytové prostory ve frekventované lokalitě přímo naproti Výstavišti. Nebytové prostory ve frekventované lokalitě přímo naproti Výstavišti. Nebytové prostory ve frekventované lokalitě přímo naproti Výstavišti. Nebytové prostory ve frekventované lokalitě přímo naproti Výstavišti.

Nebytové prostory, využitelné i jako kanceláře i jako obchod, 4 místnosti na 103 metrech čtverečních. K dispozici je kromě toho i kuchyňka s linkou a lednicí a sociální zařízení, včetně sprchového koutu. Dále je zde možnost připojení k internetu a telefonní linka. Vytápěno śtředním topením, na podlaze jsou koberce a dlažba. Ve dvoře jsou parkovací místa pro dvě až tři auta a součástí ceny pronájmu je i sklep o rozloze 60 metrů čtverečních. Lokalita je frekventovaná a lukrativní, navíc jsou zde velmi dobré dopravní podmínky. Dopravu zajišťují linky tramvaje a metro C (stanice Nádraží Holešovice).

Občanská vybavenost

dopravní spojení Metro, tram

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.105841
14.434592
U Výstaviště, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+5000,- popl.
ID nabídky15679
AdresaU Výstaviště, Praha 7 - Holešovice
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha103 m²
Plocha pozemku0 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter