Tato nemovitost není dostupná

Kancelářské prostory v reprezentativním domě v žádané lokalitě Vinohrad.

Kancelářské prostory v reprezentativním domě v žádané lokalitě Vinohrad. Kancelářské prostory v reprezentativním domě v žádané lokalitě Vinohrad. Kancelářské prostory v reprezentativním domě v žádané lokalitě Vinohrad. Kancelářské prostory v reprezentativním domě v žádané lokalitě Vinohrad. Kancelářské prostory v reprezentativním domě v žádané lokalitě Vinohrad. Kancelářské prostory v reprezentativním domě v žádané lokalitě Vinohrad. Kancelářské prostory v reprezentativním domě v žádané lokalitě Vinohrad. Kancelářské prostory v reprezentativním domě v žádané lokalitě Vinohrad. Kancelářské prostory v reprezentativním domě v žádané lokalitě Vinohrad. Kancelářské prostory v reprezentativním domě v žádané lokalitě Vinohrad. Kancelářské prostory v reprezentativním domě v žádané lokalitě Vinohrad. Kancelářské prostory v reprezentativním domě v žádané lokalitě Vinohrad.

Jedná se o dvě místnosti ve sníženém přízemí, celková plocha prostor je 40 metrů čtverečních. Součástí plochy je i WC a kuchyňka s linkou a lednicí. K dispozici je telefonní linka, připojení k internetu, alarm a na oknech jsou mříže. Prostory jsou vytápěny elektrickými přímotopy, na podlaze jsou koberce. Lokalita poskytuje velmi dobré dopravní podmínky, blízko se nachází stanice metra A Jiřího z Poděbrad, dopravu doplňují tramvajové linky na nedaleké Vinohradské třídě. Toto je skvělá příležitost mít kanceláře v reprezentativní a žádané lokalitě za velmi dobrou cenu.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Tram, metro

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.077984
14.445843
U Kanálky, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
10 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ elektřina, + služby 200,-
ID nabídky15670
AdresaU Kanálky, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patrosuterén
Počet pater1
Užitná plocha40 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Radek Bláha

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter