Tato nemovitost není dostupná

Velmi pěkný zařízený rodinný dům s terasou, zahradou a vlastní garáží, Praha 6- Řepy

Velmi pěkný zařízený rodinný dům s terasou, zahradou a vlastní garáží, Praha 6- Řepy Velmi pěkný zařízený rodinný dům s terasou, zahradou a vlastní garáží, Praha 6- Řepy Velmi pěkný zařízený rodinný dům s terasou, zahradou a vlastní garáží, Praha 6- Řepy Velmi pěkný zařízený rodinný dům s terasou, zahradou a vlastní garáží, Praha 6- Řepy Velmi pěkný zařízený rodinný dům s terasou, zahradou a vlastní garáží, Praha 6- Řepy Velmi pěkný zařízený rodinný dům s terasou, zahradou a vlastní garáží, Praha 6- Řepy Velmi pěkný zařízený rodinný dům s terasou, zahradou a vlastní garáží, Praha 6- Řepy Velmi pěkný zařízený rodinný dům s terasou, zahradou a vlastní garáží, Praha 6- Řepy Velmi pěkný zařízený rodinný dům s terasou, zahradou a vlastní garáží, Praha 6- Řepy Velmi pěkný zařízený rodinný dům s terasou, zahradou a vlastní garáží, Praha 6- Řepy Velmi pěkný zařízený rodinný dům s terasou, zahradou a vlastní garáží, Praha 6- Řepy Velmi pěkný zařízený rodinný dům s terasou, zahradou a vlastní garáží, Praha 6- Řepy Velmi pěkný zařízený rodinný dům s terasou, zahradou a vlastní garáží, Praha 6- Řepy Velmi pěkný zařízený rodinný dům s terasou, zahradou a vlastní garáží, Praha 6- Řepy Velmi pěkný zařízený rodinný dům s terasou, zahradou a vlastní garáží, Praha 6- Řepy Velmi pěkný zařízený rodinný dům s terasou, zahradou a vlastní garáží, Praha 6- Řepy Velmi pěkný zařízený rodinný dům s terasou, zahradou a vlastní garáží, Praha 6- Řepy Velmi pěkný zařízený rodinný dům s terasou, zahradou a vlastní garáží, Praha 6- Řepy Velmi pěkný zařízený rodinný dům s terasou, zahradou a vlastní garáží, Praha 6- Řepy Velmi pěkný zařízený rodinný dům s terasou, zahradou a vlastní garáží, Praha 6- Řepy Velmi pěkný zařízený rodinný dům s terasou, zahradou a vlastní garáží, Praha 6- Řepy Velmi pěkný zařízený rodinný dům s terasou, zahradou a vlastní garáží, Praha 6- Řepy Velmi pěkný zařízený rodinný dům s terasou, zahradou a vlastní garáží, Praha 6- Řepy Velmi pěkný zařízený rodinný dům s terasou, zahradou a vlastní garáží, Praha 6- Řepy Velmi pěkný zařízený rodinný dům s terasou, zahradou a vlastní garáží, Praha 6- Řepy

Pěkný třípatrový rodinný dům o dispozici 5+1 a rozloze 145 m2 v ulici Na Fialce I, Praha 6– Řepy. Dům je kompletně zařízen, jsou zde 2 koupelny, jedna s vanou a druhá se sprchovým koutem. V kuchyni je lednice s mrazničkou, sporák a myčka. K dispozici televize se satelitem. Na podlaze jsou parkety, koberce a dlažba. K domu patří zahrada s terasou o rozloze 60 m2, lodžie o 7 m2 a sklep o 50 m2. Možnost parkování v garáži pro jedno auto nebo případně na ulici před domem. Kousek od domu je autobusová zastávka, snadno se tak dostanete na stanici metra Nové Butovice linky B. Velice klidná lokalita se spoustou zelení okolo vybízející k relaxačním procházkám.

Telekomunikace

telefon
50.069381
14.315911
Na Fialce I, Praha 6 - Řepy, Czech Republic
Cena
27 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl.7.000,-
ID nabídky15668
AdresaNa Fialce I, Praha 6 - Řepy
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha145 m²
Plocha pozemku100 m²
Terasaano
Lodžieano
Garážano
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter