Tato nemovitost není dostupná

Pěkný ŘRD v klidné oblasti u metra Holešovice

Pěkný ŘRD v klidné oblasti u metra Holešovice Pěkný ŘRD v klidné oblasti u metra Holešovice Pěkný ŘRD v klidné oblasti u metra Holešovice Pěkný ŘRD v klidné oblasti u metra Holešovice Pěkný ŘRD v klidné oblasti u metra Holešovice Pěkný ŘRD v klidné oblasti u metra Holešovice Pěkný ŘRD v klidné oblasti u metra Holešovice Pěkný ŘRD v klidné oblasti u metra Holešovice Pěkný ŘRD v klidné oblasti u metra Holešovice Pěkný ŘRD v klidné oblasti u metra Holešovice Pěkný ŘRD v klidné oblasti u metra Holešovice Pěkný ŘRD v klidné oblasti u metra Holešovice Pěkný ŘRD v klidné oblasti u metra Holešovice Pěkný ŘRD v klidné oblasti u metra Holešovice Pěkný ŘRD v klidné oblasti u metra Holešovice Pěkný ŘRD v klidné oblasti u metra Holešovice Pěkný ŘRD v klidné oblasti u metra Holešovice Pěkný ŘRD v klidné oblasti u metra Holešovice Pěkný ŘRD v klidné oblasti u metra Holešovice

Nezařízený řadový RD se zahradou, garáží a čtyřmi balkony. 120 m2 obytné plochy uspořádaných jako 5+1 a hala. Klidná lokalita s výbornou dostupností do centra metrem C z Nádraží Holešovice, kam se dostanete autobusem, popřípadě autobusem na Kobyliské náměstí. K dispozici dvě koupelny, plně vybavená kuchyň, satelit, telefonní linka s možností připojení internetu technologií ADSL. Za domem je veliká zahrada, v přízemí domu garáž pro jedno auto, možnost stání před garáží, popřípadě ještě před domem. Celý dům je vytápěn plynovým kotlem, zabezpečen pohybovými čidli s hlášením na mobil. (fotografováno s vybavením bývalého nájemce) Pěkné bydlení za dobrou cenu.

Občanská vybavenost

dopravní spojení metro Holešovice,2-há zastavka autobusu"Kuchyňka"

Telekomunikace

telefon
50.116764
14.452540
Na Truhlářce, Praha 8, Czech Republic
Cena
22 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky1564
AdresaNa Truhlářce, Praha 8
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha120 m²
Plocha pozemku450 m²
Balkónano
Garážano (1 stání)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jan Čížek

E-mail: honza@nejbyty.cz

Mobilní telefon: +420 777 098 829

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter