Tato nemovitost není dostupná

Nově zařízený a vybudovaný byt 2 + 1 ve sníženém přízemí RD ve Spořilově k dlouhodobému pronájmu

Nově zařízený a vybudovaný byt 2 + 1 ve sníženém přízemí RD ve Spořilově k dlouhodobému pronájmu Nově zařízený a vybudovaný byt 2 + 1 ve sníženém přízemí RD ve Spořilově k dlouhodobému pronájmu Nově zařízený a vybudovaný byt 2 + 1 ve sníženém přízemí RD ve Spořilově k dlouhodobému pronájmu Nově zařízený a vybudovaný byt 2 + 1 ve sníženém přízemí RD ve Spořilově k dlouhodobému pronájmu Nově zařízený a vybudovaný byt 2 + 1 ve sníženém přízemí RD ve Spořilově k dlouhodobému pronájmu Nově zařízený a vybudovaný byt 2 + 1 ve sníženém přízemí RD ve Spořilově k dlouhodobému pronájmu Nově zařízený a vybudovaný byt 2 + 1 ve sníženém přízemí RD ve Spořilově k dlouhodobému pronájmu Nově zařízený a vybudovaný byt 2 + 1 ve sníženém přízemí RD ve Spořilově k dlouhodobému pronájmu Nově zařízený a vybudovaný byt 2 + 1 ve sníženém přízemí RD ve Spořilově k dlouhodobému pronájmu Nově zařízený a vybudovaný byt 2 + 1 ve sníženém přízemí RD ve Spořilově k dlouhodobému pronájmu Nově zařízený a vybudovaný byt 2 + 1 ve sníženém přízemí RD ve Spořilově k dlouhodobému pronájmu Nově zařízený a vybudovaný byt 2 + 1 ve sníženém přízemí RD ve Spořilově k dlouhodobému pronájmu Nově zařízený a vybudovaný byt 2 + 1 ve sníženém přízemí RD ve Spořilově k dlouhodobému pronájmu Nově zařízený a vybudovaný byt 2 + 1 ve sníženém přízemí RD ve Spořilově k dlouhodobému pronájmu Nově zařízený a vybudovaný byt 2 + 1 ve sníženém přízemí RD ve Spořilově k dlouhodobému pronájmu Nově zařízený a vybudovaný byt 2 + 1 ve sníženém přízemí RD ve Spořilově k dlouhodobému pronájmu

Krásný zařízený byt 2 + 1 ve sníženém přízemí v RD za dobrou cenu je nabízen k pronájmu. Byt se nachází v dobře dostupné lokalitě u stanice metra Roztyly s možností dopravy autobusem. I přes snadnou dopravu se byt nachází v klidném a příjemném prostředí rodinných domků. Byt je nově vybudovaný a útulně zařízený. Nábytek je moderní, kombinace světlého dřeva a matného skla. Prostor je šikovně rozdělen na kuchyň, která je zařízená lednicí s mrazničkou a elektrickým sporákem, koupelnu se sprchovým koutem, záchodem a sušičkou, a dva pokoje. Možností je využití satelitní televize, pevného připojení k internetu a malého dvorku. Nabízíme pronájem na půl roku i dlouhodobý.

Vytápění

ústřední topení ÚT

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.042593
14.486869
Jižní II, Praha 4 - Záběhlice, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2000,- poplatky
ID nabídky15617
AdresaJižní II, Praha 4 - Záběhlice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patrosuterén
Užitná plocha42 m²
Balkónne
Garážne
Sklepne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter