Tato nemovitost již byla pronajata

Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování

Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování Luxusní, designový, architektonicky zajímavý byt 2+kk s krásným výhledem ze Strahova k pronájmu, parkování

Luxusní byt v žádané lokalitě Prahy 6 – Břevnov. Byt má k dispozici velkou předzahrádku směřující na jižní stranu. Zařízený moderní nábytkem. Kuchyňská linka je plně vybavená (lednice, mrazák, myčka, pračka, varná deska). Vestavěné skříně, stůl se židlemi, sedací souprava, dvoulůžko. Na podlaze leštěný beton. Koupelna se sprchovým koutem. Byt je vybaven samostaným kotlem pro ohřev TUV, systémem podlahového vytápění a centrálním vysavačem, vestavěné skříně. K dispozici je parkovací stání v podzemní garáži a 24hodinovou recepční službu.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus 143, 149, 217

Telekomunikace

telefon
50.079136
14.391804
Šermířská, Praha 6 - Břevnov, Czech Republic
Cena
17 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000 Kč měsíčně služby, 1500 Kč měsíčně energie, možnost pronájmu parkovacího stání za 2500 Kč měsíčně
ID nabídky15600
AdresaŠermířská, Praha 6 - Břevnov
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíostatní
Patropřízemí
Užitná plocha62 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (2500 Kč)
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter