Tato nemovitost není dostupná

Velmi prostorné a reprezentativní kancelářské prostory v žádané lokalitě na Vinohradech.

Velmi prostorné a reprezentativní kancelářské prostory v žádané lokalitě na Vinohradech. Velmi prostorné a reprezentativní kancelářské prostory v žádané lokalitě na Vinohradech. Velmi prostorné a reprezentativní kancelářské prostory v žádané lokalitě na Vinohradech. Velmi prostorné a reprezentativní kancelářské prostory v žádané lokalitě na Vinohradech. Velmi prostorné a reprezentativní kancelářské prostory v žádané lokalitě na Vinohradech. Velmi prostorné a reprezentativní kancelářské prostory v žádané lokalitě na Vinohradech. Velmi prostorné a reprezentativní kancelářské prostory v žádané lokalitě na Vinohradech. Velmi prostorné a reprezentativní kancelářské prostory v žádané lokalitě na Vinohradech. Velmi prostorné a reprezentativní kancelářské prostory v žádané lokalitě na Vinohradech. Velmi prostorné a reprezentativní kancelářské prostory v žádané lokalitě na Vinohradech. Velmi prostorné a reprezentativní kancelářské prostory v žádané lokalitě na Vinohradech. Velmi prostorné a reprezentativní kancelářské prostory v žádané lokalitě na Vinohradech. Velmi prostorné a reprezentativní kancelářské prostory v žádané lokalitě na Vinohradech.

Jedná se o velmi prostorné kancelářské prostory v přízemí a sníženém přízemí činžovního domu v ulici Hradešínská. Celková rozloha je 200 metrů čtverečních, rozdělená na 4 místnosti (110 m2) v přízemí a 3 místnosti (90 m2) ve sníženém přízemí. K dispozici je internetové připojení i telefonní linka. Součástí prostoru jsou dvě kuchyně, dvě koupelny a tři toalety. Na zemi jsou koberce a dlažba, vytápění lokální plynové. Lokalita poskytuje skvělé dopravní podmínky, dopravu zajišťují tramvaje, a autobusy.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Tram, bus

Telekomunikace

telefon
50.073938
14.460347
Hradešínská, Praha 10 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
58 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 6000,- popl.
ID nabídky15587
AdresaHradešínská, Praha 10 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha200 m²
Plocha pozemku1 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter