Tato nemovitost není dostupná

Nezařízené nebytové prostory v centru Prahy kousek od metra s možností parkování, Praha 2- Vinohrady

Nezařízené nebytové prostory v centru Prahy kousek od metra s možností parkování, Praha 2- Vinohrady Nezařízené nebytové prostory v centru Prahy kousek od metra s možností parkování, Praha 2- Vinohrady Nezařízené nebytové prostory v centru Prahy kousek od metra s možností parkování, Praha 2- Vinohrady Nezařízené nebytové prostory v centru Prahy kousek od metra s možností parkování, Praha 2- Vinohrady Nezařízené nebytové prostory v centru Prahy kousek od metra s možností parkování, Praha 2- Vinohrady Nezařízené nebytové prostory v centru Prahy kousek od metra s možností parkování, Praha 2- Vinohrady Nezařízené nebytové prostory v centru Prahy kousek od metra s možností parkování, Praha 2- Vinohrady Nezařízené nebytové prostory v centru Prahy kousek od metra s možností parkování, Praha 2- Vinohrady Nezařízené nebytové prostory v centru Prahy kousek od metra s možností parkování, Praha 2- Vinohrady

Kancelářské prostory v nové administrativní bodově. Prostory se nacházejí ve 4. patře novostavby s výtahem v ulici Škrétova, Praha 2– Vinohrady. Prostory jsou nezařízené. Nachází se zde celkově 5 místností. Možnost pronájmu parkovacího místa za poplatek 130,– EUR měsíčně. Na podlaze jsou koberce a dlažba. 24 hod. bezpečnostní služba. Výborná lokalita, jedinečná dopravní dostupnost- stanice metra Muzeum kousek od domu. Skoro před domem je tramvajová zastávka. Jedinečná příležitost pro rozjezd Vašeho podnikání.

50.078549
14.432280
Škrétova, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
84 595 Kč
za měsíc
Poplatky+popl.
ID nabídky15558
AdresaŠkrétova, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Počet pater1
Užitná plocha199 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Radek Bláha

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter