Tato nemovitost není dostupná

Velmi prostorný 3+1 ve třetím patře domu v klidné lokalitě Stodůlek - ideální pro spolubydlící.

Velmi prostorný 3+1 ve třetím patře domu v klidné lokalitě Stodůlek - ideální pro spolubydlící. Velmi prostorný 3+1 ve třetím patře domu v klidné lokalitě Stodůlek - ideální pro spolubydlící. Velmi prostorný 3+1 ve třetím patře domu v klidné lokalitě Stodůlek - ideální pro spolubydlící. Velmi prostorný 3+1 ve třetím patře domu v klidné lokalitě Stodůlek - ideální pro spolubydlící. Velmi prostorný 3+1 ve třetím patře domu v klidné lokalitě Stodůlek - ideální pro spolubydlící. Velmi prostorný 3+1 ve třetím patře domu v klidné lokalitě Stodůlek - ideální pro spolubydlící. Velmi prostorný 3+1 ve třetím patře domu v klidné lokalitě Stodůlek - ideální pro spolubydlící. Velmi prostorný 3+1 ve třetím patře domu v klidné lokalitě Stodůlek - ideální pro spolubydlící. Velmi prostorný 3+1 ve třetím patře domu v klidné lokalitě Stodůlek - ideální pro spolubydlící. Velmi prostorný 3+1 ve třetím patře domu v klidné lokalitě Stodůlek - ideální pro spolubydlící. Velmi prostorný 3+1 ve třetím patře domu v klidné lokalitě Stodůlek - ideální pro spolubydlící. Velmi prostorný 3+1 ve třetím patře domu v klidné lokalitě Stodůlek - ideální pro spolubydlící. Velmi prostorný 3+1 ve třetím patře domu v klidné lokalitě Stodůlek - ideální pro spolubydlící. Velmi prostorný 3+1 ve třetím patře domu v klidné lokalitě Stodůlek - ideální pro spolubydlící.

Jedná se o byt o celkové rozloze téměř 100 metrů čtverečních a dispozici 3+1. Byt není zařízen, kuchyně je zařízena pouze částečně, k dispozici je zde plynový sporák a trouba a samozřejmě kuchyňská linka. K bytu patří dvě lodžie, jedna o sedmi a druhá o třech metrech čtverečních, dále sklep (3m²) a komora (10m²). Vytápění ustředním topením, na podlaze je linoleum. Jelikož se jedná spíše o okrajovou část prahy, je lokalita velmi klidná. K dispozici je však obyvatelům veškerý myslitelný komfort, protože se nedaleko nachází zdravotní středisko a nákupní centrum. Je zde také pobočka pošty. Rovněž i dopravní podmínky jsou velmi kvalitní, dům se nachází stejně daleko mezi stanicemi metra B Hůrka a Nové Butovice. Zbytek dopravy obstarávají linky autobusů.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus, metro
50.053698
14.347523
Nušlova, Praha 5 - Stodůlky, Czech Republic
Cena
16 000 Kč
za měsíc
Poplatky+3500,- popl.
ID nabídky15547
AdresaNušlova, Praha 5 - Stodůlky
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha92 m²
Balkónne
Lodžieano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter