Tato nemovitost není dostupná

Krásná vila s terasou, zahradou, vinným sklepem, možností parkování a blízko metra, Praha 4- Podolí

Krásná vila s terasou, zahradou, vinným sklepem, možností parkování a blízko metra, Praha 4- Podolí Krásná vila s terasou, zahradou, vinným sklepem, možností parkování a blízko metra, Praha 4- Podolí Krásná vila s terasou, zahradou, vinným sklepem, možností parkování a blízko metra, Praha 4- Podolí Krásná vila s terasou, zahradou, vinným sklepem, možností parkování a blízko metra, Praha 4- Podolí Krásná vila s terasou, zahradou, vinným sklepem, možností parkování a blízko metra, Praha 4- Podolí Krásná vila s terasou, zahradou, vinným sklepem, možností parkování a blízko metra, Praha 4- Podolí Krásná vila s terasou, zahradou, vinným sklepem, možností parkování a blízko metra, Praha 4- Podolí Krásná vila s terasou, zahradou, vinným sklepem, možností parkování a blízko metra, Praha 4- Podolí Krásná vila s terasou, zahradou, vinným sklepem, možností parkování a blízko metra, Praha 4- Podolí Krásná vila s terasou, zahradou, vinným sklepem, možností parkování a blízko metra, Praha 4- Podolí Krásná vila s terasou, zahradou, vinným sklepem, možností parkování a blízko metra, Praha 4- Podolí Krásná vila s terasou, zahradou, vinným sklepem, možností parkování a blízko metra, Praha 4- Podolí Krásná vila s terasou, zahradou, vinným sklepem, možností parkování a blízko metra, Praha 4- Podolí Krásná vila s terasou, zahradou, vinným sklepem, možností parkování a blízko metra, Praha 4- Podolí Krásná vila s terasou, zahradou, vinným sklepem, možností parkování a blízko metra, Praha 4- Podolí Krásná vila s terasou, zahradou, vinným sklepem, možností parkování a blízko metra, Praha 4- Podolí

Krásná luxusní vila z roku 1930, která byla kompletně citlivě rekonstruována v roce 2008. Ve vile se nacházejí dva skoro identické mezonetové byty každy o rozloze 200 m2. Byty jsou nezařízené s pouze plně vybavenou novou kuchyňskou. V obou bytech jsou 2 koupelny a 3 toalety. Možnost připojení k internetu a telefonní síti. Zastřešený parking pro 2 auta. V domě je napojení na PCO(pult centrální ochrany) a monitoring vstupu. Kousek od domu je zastávka autobusu, stanice metra Pražského povstání linky C jen 5–10 minut chůzí. Nové nákupní centrum Arkády Pankrác je vzdáleno pouze jednu stanici metrem. Velmi klidná lokalita se spoustou zeleně okolo skoro v centru hlavního města. Veškerá občanská vybavenost.

Telekomunikace

telefon
50.054358
14.428023
Na lysině, Praha 4 - Podolí, Czech Republic
Cena
98 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl.
ID nabídky15536
AdresaNa lysině, Praha 4 - Podolí
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha400 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasaano
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter