Tato nemovitost není dostupná

Luxusní byt 3+1 (77,5 m²) na Malé Straně v Jánské ulici

Luxusní byt 3+1 (77,5 m2) na Malé Straně v Jánské ulici Luxusní byt 3+1 (77,5 m2) na Malé Straně v Jánské ulici Luxusní byt 3+1 (77,5 m2) na Malé Straně v Jánské ulici Luxusní byt 3+1 (77,5 m2) na Malé Straně v Jánské ulici Luxusní byt 3+1 (77,5 m2) na Malé Straně v Jánské ulici Luxusní byt 3+1 (77,5 m2) na Malé Straně v Jánské ulici Luxusní byt 3+1 (77,5 m2) na Malé Straně v Jánské ulici Luxusní byt 3+1 (77,5 m2) na Malé Straně v Jánské ulici Luxusní byt 3+1 (77,5 m2) na Malé Straně v Jánské ulici Luxusní byt 3+1 (77,5 m2) na Malé Straně v Jánské ulici

V bytě se nachází kuchyně, jídelna, obývací pokoj, šatna a koupelna. Byt je situovaný v části domu, ze které je výhled do tiché Jánské ulice a klidného vnitrobloku. Byty jsou rekonstruované ve vysokém standardu, zahrnujícím historické prvky jako původní trámové stropy, kamenné zdi nebo pískovcové schodiště s kovaným zábradlím. Nová dřevěná okna jsou v historickém duchu. Jsou zde dřevěné parkety, v koupelnách je použitá dlažba, kámen a terakotové prvky. Koupelny a toalety jsou vybaveny moderní sanitární keramikou, například na míru vyrobenými terakotovými umyvadly a vanami. Kuchyně jsou vybaveny spotřebiči SIEMENS se žulovými pracovními deskami. <br> V domě je vstupní hala, dále prádelna a kotelna. Objekt je napojen na telefonní linky, je zde bezpečnostní systém a video telefon, na střeše bude instalován satelit pro příjem televizního signálu do všech bytů. Přístup k bytům je možný výtahem nebo po schodišti. K dispozici omezený počet parkovacích míst nedaleko objektu. Dům je situován v nejromantičtější části Malé Strany několik kroků od Pražského hradu, obklopen Strahovskými a Petřínskými zahradami, největšími na Malé Straně. Budova je v docházkové vzdálenosti od Nerudovy ulice a Americké nebo Německé ambasády. Lokalita je srdcem historické části Prahy vyhlášené jako světová památka UNESCO. Výborná dopravní dostupnost, tramvajová zastávka Malostranské náměstí je vzdálena 5 min pěšky. Výborná občanská vybavenost – restaurace, bary, divadla, galerie, památky, parky, obchody, školy.

50.088157
14.396939
Jánská, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
19 610 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3565
ID nabídky15510
AdresaJánská, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha77,50 m²
Terasaano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter