Tato nemovitost není dostupná

Nadstandartní byt 3+1 po kompletní rekonstrukci v Karlíně, výborná dostupnost do centra

Nadstandartní byt 3+1 po kompletní rekonstrukci v Karlíně, výborná dostupnost do centra Nadstandartní byt 3+1 po kompletní rekonstrukci v Karlíně, výborná dostupnost do centra Nadstandartní byt 3+1 po kompletní rekonstrukci v Karlíně, výborná dostupnost do centra Nadstandartní byt 3+1 po kompletní rekonstrukci v Karlíně, výborná dostupnost do centra Nadstandartní byt 3+1 po kompletní rekonstrukci v Karlíně, výborná dostupnost do centra Nadstandartní byt 3+1 po kompletní rekonstrukci v Karlíně, výborná dostupnost do centra Nadstandartní byt 3+1 po kompletní rekonstrukci v Karlíně, výborná dostupnost do centra Nadstandartní byt 3+1 po kompletní rekonstrukci v Karlíně, výborná dostupnost do centra Nadstandartní byt 3+1 po kompletní rekonstrukci v Karlíně, výborná dostupnost do centra Nadstandartní byt 3+1 po kompletní rekonstrukci v Karlíně, výborná dostupnost do centra Nadstandartní byt 3+1 po kompletní rekonstrukci v Karlíně, výborná dostupnost do centra Nadstandartní byt 3+1 po kompletní rekonstrukci v Karlíně, výborná dostupnost do centra Nadstandartní byt 3+1 po kompletní rekonstrukci v Karlíně, výborná dostupnost do centra Nadstandartní byt 3+1 po kompletní rekonstrukci v Karlíně, výborná dostupnost do centra

Byt o velikosti 95 m2 se nachází v domě, který prošel velmi nadstandartní, kompletní rekonstrukcí. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou se žulovou deskou, vyrobenou na zakázku, elektrickým sporákem, digestoří, myčkou, pračkou a chladničkou s mrazákem. Na podlahách jsou parkety a žula, v koupelně a na WC – které jsou oddělené – jsou žulové obklady a podlahová topení. Byt, jakož i prostory celého domu, je vybaven kvalitními rakouskými svítidli. V domě je zaveden telefon a kabelové připojení UPC. Vstup do domu je přes průjezd, který je opatřen štukovou výzdobou provedenou ve vysoké umělecké kvalitě. Výborná dostupnost do centra – 4 min. tramvají na autobusové nádraží Florenc, zastávka tramvají 8 a 24 kousek od domu. Exkluzivní bydlení v nově vznikající prestižní lokalitě pražského Karlína. V bytě je několik dalších bytů podobného typu, foto ilustrativní.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.092672
14.445699
Sokolovská, Praha 8 - Karlín, Czech Republic
Cena
23 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 250/os. + el., plyn, voda
ID nabídky15466
AdresaSokolovská, Praha 8 - Karlín
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha82 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter