Tato nemovitost není dostupná

Velmi pěkný prostorný rodinný dům 8+kk s rozlehlou zahradou, Praha 4 - Krč

Velmi pěkný prostorný rodinný dům 8+kk s rozlehlou zahradou, Praha 4 - Krč Velmi pěkný prostorný rodinný dům 8+kk s rozlehlou zahradou, Praha 4 - Krč Velmi pěkný prostorný rodinný dům 8+kk s rozlehlou zahradou, Praha 4 - Krč Velmi pěkný prostorný rodinný dům 8+kk s rozlehlou zahradou, Praha 4 - Krč Velmi pěkný prostorný rodinný dům 8+kk s rozlehlou zahradou, Praha 4 - Krč Velmi pěkný prostorný rodinný dům 8+kk s rozlehlou zahradou, Praha 4 - Krč Velmi pěkný prostorný rodinný dům 8+kk s rozlehlou zahradou, Praha 4 - Krč Velmi pěkný prostorný rodinný dům 8+kk s rozlehlou zahradou, Praha 4 - Krč Velmi pěkný prostorný rodinný dům 8+kk s rozlehlou zahradou, Praha 4 - Krč Velmi pěkný prostorný rodinný dům 8+kk s rozlehlou zahradou, Praha 4 - Krč Velmi pěkný prostorný rodinný dům 8+kk s rozlehlou zahradou, Praha 4 - Krč Velmi pěkný prostorný rodinný dům 8+kk s rozlehlou zahradou, Praha 4 - Krč Velmi pěkný prostorný rodinný dům 8+kk s rozlehlou zahradou, Praha 4 - Krč Velmi pěkný prostorný rodinný dům 8+kk s rozlehlou zahradou, Praha 4 - Krč Velmi pěkný prostorný rodinný dům 8+kk s rozlehlou zahradou, Praha 4 - Krč Velmi pěkný prostorný rodinný dům 8+kk s rozlehlou zahradou, Praha 4 - Krč Velmi pěkný prostorný rodinný dům 8+kk s rozlehlou zahradou, Praha 4 - Krč Velmi pěkný prostorný rodinný dům 8+kk s rozlehlou zahradou, Praha 4 - Krč

Velmi prostorný rodinný dům se nachází v klidné lokalitě v Praze 4 – Krči. Vnitřní uspořádání domu je 8+kk (250 m2). Je možno si jej pronajmout jako celek, nebo jen jednu z jeho částí – byt v horním patře (10 000 Kč/měsíc + poplatky) nebo 2 patra vhodné jako kanceláře (35000 Kč/měsíc + poplatky). Kolem domu se rozkládá velmi rozlehlá zahrada (1000 m2). Dům je vybaven novými okny a klimatizací. Věci je možné uskladnit ve sklepě. V domě najdeme koupelnu s vanou a toaletou a dvě WC v samostatných místnostech. Dům se nachází ve velmi klidné lokalitě, v blízkosti domu je lesopark vhodný pro relaxaci či sportování, nedaleko se pak nachází velmi rozlehlý Krčský les. V blízkém okolí se také nachází novogotický Krčský zámeček z roku 1860. Okolí domu je dobře občansky vybaveno, najdeme zde obchody, poštu či loutkové divadlo. V blízkém obchodním centru Novodvorská se nachází množství restaurací a multikino. Lokalita je výborně dostupná (autobus 200m, vlak 150m, metro 3 minuty autobusem). Parkování je možné v ulici před domem.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus 200m, metro 3 minuty busem.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon nutno přihlásit
50.032739
14.444467
Sulická, Praha 4 - Krč, Czech Republic
Cena
35 000 Kč
za měsíc
Poplatky + poplatky
ID nabídky15445
AdresaSulická, Praha 4 - Krč
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha250 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter