Tato nemovitost není dostupná

Praha, nebytové prostory v Dejvicích k pronájmu, v ulici Velvarská, 80m²

Praha, nebytové prostory v Dejvicích k pronájmu, v ulici Velvarská, 80m2 Praha, nebytové prostory v Dejvicích k pronájmu, v ulici Velvarská, 80m2 Praha, nebytové prostory v Dejvicích k pronájmu, v ulici Velvarská, 80m2 Praha, nebytové prostory v Dejvicích k pronájmu, v ulici Velvarská, 80m2 Praha, nebytové prostory v Dejvicích k pronájmu, v ulici Velvarská, 80m2 Praha, nebytové prostory v Dejvicích k pronájmu, v ulici Velvarská, 80m2 Praha, nebytové prostory v Dejvicích k pronájmu, v ulici Velvarská, 80m2 Praha, nebytové prostory v Dejvicích k pronájmu, v ulici Velvarská, 80m2 Praha, nebytové prostory v Dejvicích k pronájmu, v ulici Velvarská, 80m2 Praha, nebytové prostory v Dejvicích k pronájmu, v ulici Velvarská, 80m2 Praha, nebytové prostory v Dejvicích k pronájmu, v ulici Velvarská, 80m2 Praha, nebytové prostory v Dejvicích k pronájmu, v ulici Velvarská, 80m2 Praha, nebytové prostory v Dejvicích k pronájmu, v ulici Velvarská, 80m2 Praha, nebytové prostory v Dejvicích k pronájmu, v ulici Velvarská, 80m2

Nebytové prostory v polosuterénu cihlové budovy. Celková užitná plocha činí 80m². Jedná se o dvě velké a dvě menší místnosti. K dispozici také kuchyňka a sociální zařízení. Prostory jsou po částečné rekonstrukci. Okna do zahrady. Možno pronajmou sklad za poplatek. Dále se zde nachází ještě jeden nebytový prostor o užitné ploše 20m². Jedná se o jednu místnost s předsíňkou. Též po částečné rekonstrukci. Možno pronajmout společně i zvlášť. V domě je zaveden kabel UPC a telefonní linky. Zajímavá lokalita. Snadná dostupnost do centra. Zastávka tram jen pár kroků od domu.

50.098965
14.383982
Velvarská, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
17 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 2000 Kč + elektřina
ID nabídky15444
AdresaVelvarská, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrosuterén
Počet pater1
Užitná plocha80 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter