Tato nemovitost není dostupná

Krásný, nevybavený rodinný dům po rekonstrukci (220 m²) s terasou, dvougaráží, zahradou a bazénem, Praha 5 - Stodůlky

Krásný, nevybavený rodinný dům po rekonstrukci (220 m2) s terasou, dvougaráží, zahradou a bazénem, Praha 5 - Stodůlky Krásný, nevybavený rodinný dům po rekonstrukci (220 m2) s terasou, dvougaráží, zahradou a bazénem, Praha 5 - Stodůlky Krásný, nevybavený rodinný dům po rekonstrukci (220 m2) s terasou, dvougaráží, zahradou a bazénem, Praha 5 - Stodůlky Krásný, nevybavený rodinný dům po rekonstrukci (220 m2) s terasou, dvougaráží, zahradou a bazénem, Praha 5 - Stodůlky Krásný, nevybavený rodinný dům po rekonstrukci (220 m2) s terasou, dvougaráží, zahradou a bazénem, Praha 5 - Stodůlky Krásný, nevybavený rodinný dům po rekonstrukci (220 m2) s terasou, dvougaráží, zahradou a bazénem, Praha 5 - Stodůlky Krásný, nevybavený rodinný dům po rekonstrukci (220 m2) s terasou, dvougaráží, zahradou a bazénem, Praha 5 - Stodůlky Krásný, nevybavený rodinný dům po rekonstrukci (220 m2) s terasou, dvougaráží, zahradou a bazénem, Praha 5 - Stodůlky Krásný, nevybavený rodinný dům po rekonstrukci (220 m2) s terasou, dvougaráží, zahradou a bazénem, Praha 5 - Stodůlky Krásný, nevybavený rodinný dům po rekonstrukci (220 m2) s terasou, dvougaráží, zahradou a bazénem, Praha 5 - Stodůlky Krásný, nevybavený rodinný dům po rekonstrukci (220 m2) s terasou, dvougaráží, zahradou a bazénem, Praha 5 - Stodůlky Krásný, nevybavený rodinný dům po rekonstrukci (220 m2) s terasou, dvougaráží, zahradou a bazénem, Praha 5 - Stodůlky Krásný, nevybavený rodinný dům po rekonstrukci (220 m2) s terasou, dvougaráží, zahradou a bazénem, Praha 5 - Stodůlky Krásný, nevybavený rodinný dům po rekonstrukci (220 m2) s terasou, dvougaráží, zahradou a bazénem, Praha 5 - Stodůlky Krásný, nevybavený rodinný dům po rekonstrukci (220 m2) s terasou, dvougaráží, zahradou a bazénem, Praha 5 - Stodůlky Krásný, nevybavený rodinný dům po rekonstrukci (220 m2) s terasou, dvougaráží, zahradou a bazénem, Praha 5 - Stodůlky

Krásný rozlehlý rodinný dům po rekonstrukci k pronájmu 8+1 se nachází v klidné ulici v pražských Stodůlkách. Dům se pronajímá nezařízený. Pokoje jsou v domě uspořádány jako dva byty. K domu patří dvougaráž, je zde terasa a velká zahrada. Na zahradě se nachází bazén. V blízkosti se nachází německá škola. Bydlení se nachází ve vilové čtvrti s výbornou dostupností do centra Prahy (autem i hromadnou dopravou). Autobusová zastávka se nachází 5 minut od domu. Stanice metra Hůrka je vzdálena 5 minut autobusem. Dobrá občanská vybavenost – obchody, služby, školy, parky. V blízkosti se nachází obchodní centrum Zličín. Nedaleko domu se nachází rozlehlý park, vhodný pro relaxaci nebo sportování.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus 200m, metro 5min autobusem

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.058315
14.335731
K Fialce, Praha 5 - Stodůlky, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky15443
AdresaK Fialce, Praha 5 - Stodůlky
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha220 m²
Plocha pozemku800 m²
Zahradaano (690 m²)
Terasaano
Balkónne
Garážano (dvougaráž)
Sklepne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter