Tato nemovitost není dostupná

Velmi pěkný nezařízený byt 4+kk v RD s možností parkování nedaleko od metra, Praha 5

Velmi pěkný nezařízený byt 4+kk v RD s možností parkování nedaleko od metra, Praha 5 Velmi pěkný nezařízený byt 4+kk v RD s možností parkování nedaleko od metra, Praha 5 Velmi pěkný nezařízený byt 4+kk v RD s možností parkování nedaleko od metra, Praha 5 Velmi pěkný nezařízený byt 4+kk v RD s možností parkování nedaleko od metra, Praha 5 Velmi pěkný nezařízený byt 4+kk v RD s možností parkování nedaleko od metra, Praha 5 Velmi pěkný nezařízený byt 4+kk v RD s možností parkování nedaleko od metra, Praha 5 Velmi pěkný nezařízený byt 4+kk v RD s možností parkování nedaleko od metra, Praha 5 Velmi pěkný nezařízený byt 4+kk v RD s možností parkování nedaleko od metra, Praha 5 Velmi pěkný nezařízený byt 4+kk v RD s možností parkování nedaleko od metra, Praha 5 Velmi pěkný nezařízený byt 4+kk v RD s možností parkování nedaleko od metra, Praha 5 Velmi pěkný nezařízený byt 4+kk v RD s možností parkování nedaleko od metra, Praha 5 Velmi pěkný nezařízený byt 4+kk v RD s možností parkování nedaleko od metra, Praha 5 Velmi pěkný nezařízený byt 4+kk v RD s možností parkování nedaleko od metra, Praha 5 Velmi pěkný nezařízený byt 4+kk v RD s možností parkování nedaleko od metra, Praha 5 Velmi pěkný nezařízený byt 4+kk v RD s možností parkování nedaleko od metra, Praha 5 Velmi pěkný nezařízený byt 4+kk v RD s možností parkování nedaleko od metra, Praha 5 Velmi pěkný nezařízený byt 4+kk v RD s možností parkování nedaleko od metra, Praha 5

Velmi pěkný nezařízený byt 4+kk, na Praze 5 v Jinonicích. Byt o celkové ploše 95 m2 se nachází ve druhém patře rodinného domu bez výtahu. V koupelně je sprchový kout a wc. Další wc je zvlášť. Kuchyň – lednice, mrazák, elektrický sporák a myčka. Další vybavení – settop box. Na podlahách jsou koberce, dlažba a plovoucí podlaha. K bytu je nutno pronajmout parkovací místo za 2 000 Kč. Bydlení se nachází v klidné lokalitě. Během několika minut se dostanete k MHD a poté je dostupnost do celého města se skvělou občanskou vybaveností snadná a rychlá.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus
50.055999
14.365496
Klikatá, Praha 5 - Jinonice, Czech Republic
Cena
17 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl.4.000.-+ parkovné 2.000,-(nutno pronajmout)
ID nabídky15387
AdresaKlikatá, Praha 5 - Jinonice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha95 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter