Tato nemovitost není dostupná

Luxusní mezonetový 3+kk s výtahem v klidné lokalitě Praha-Stodůlky.

Luxusní mezonetový 3+kk s výtahem v klidné lokalitě Praha-Stodůlky. Luxusní mezonetový 3+kk s výtahem v klidné lokalitě Praha-Stodůlky. Luxusní mezonetový 3+kk s výtahem v klidné lokalitě Praha-Stodůlky. Luxusní mezonetový 3+kk s výtahem v klidné lokalitě Praha-Stodůlky. Luxusní mezonetový 3+kk s výtahem v klidné lokalitě Praha-Stodůlky. Luxusní mezonetový 3+kk s výtahem v klidné lokalitě Praha-Stodůlky. Luxusní mezonetový 3+kk s výtahem v klidné lokalitě Praha-Stodůlky. Luxusní mezonetový 3+kk s výtahem v klidné lokalitě Praha-Stodůlky. Luxusní mezonetový 3+kk s výtahem v klidné lokalitě Praha-Stodůlky. Luxusní mezonetový 3+kk s výtahem v klidné lokalitě Praha-Stodůlky. Luxusní mezonetový 3+kk s výtahem v klidné lokalitě Praha-Stodůlky. Luxusní mezonetový 3+kk s výtahem v klidné lokalitě Praha-Stodůlky. Luxusní mezonetový 3+kk s výtahem v klidné lokalitě Praha-Stodůlky.

Toto je nádherný mezonetový byt, rozkládající se na druhém a třetím patře a o rozloze 106 m2. Celý byt je kompletně zařízený vkusným nábytkem i doplňky. K dispozici je dokonce i bar a houpačka. Rovněž kuchyň je plně vybavená veškerými vestavěnými spotřebiči, včetně například mikrovlnky. V bytě jsou dvě WC, jedno v koupelně a jedno zvlášť. Dále pak připojení ke kabelové televizi a internetu. V bytě je navíc alarm a dům je zabezpečen. Na podlaze jsou plovoucí podlahy a koberce, v kuchyni a na sociálním zařízení samozřejmě dlažba. Jelikož se jedná spíše o okrajovou část prahy, je lokalita velmi klidná. K dispozici je však obyvatelům veškerý myslitelný komfort, protože se nedaleko nachází zdravotní středisko a nákupní centrum. Je zde také pobočka pošty. Rovněž i dopravní podmínky jsou velmi kvalitní, dům se nachází přímo mezi stanicemi metra B Hůrka a Nové Butovice. Zbytek dopravy obstarávají linky autobusů.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus, metro
50.049985
14.348026
Seydlerova, Praha 5 - Stodůlky, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl. 1900,-
ID nabídky15381
AdresaSeydlerova, Praha 5 - Stodůlky
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha106 m²
Terasane
Balkónano
Lodžiene
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter