Tato nemovitost není dostupná

Beroun, prodej luxusních bytů 2+kk+1 mezonet.pokoj-3+kk+1 mezonet.pokoj v naprostém centru města

Beroun, prodej luxusních bytů 2+kk+1 mezonet.pokoj-3+kk+1 mezonet.pokoj v naprostém centru města Beroun, prodej luxusních bytů 2+kk+1 mezonet.pokoj-3+kk+1 mezonet.pokoj v naprostém centru města Beroun, prodej luxusních bytů 2+kk+1 mezonet.pokoj-3+kk+1 mezonet.pokoj v naprostém centru města Beroun, prodej luxusních bytů 2+kk+1 mezonet.pokoj-3+kk+1 mezonet.pokoj v naprostém centru města Beroun, prodej luxusních bytů 2+kk+1 mezonet.pokoj-3+kk+1 mezonet.pokoj v naprostém centru města Beroun, prodej luxusních bytů 2+kk+1 mezonet.pokoj-3+kk+1 mezonet.pokoj v naprostém centru města Beroun, prodej luxusních bytů 2+kk+1 mezonet.pokoj-3+kk+1 mezonet.pokoj v naprostém centru města Beroun, prodej luxusních bytů 2+kk+1 mezonet.pokoj-3+kk+1 mezonet.pokoj v naprostém centru města Beroun, prodej luxusních bytů 2+kk+1 mezonet.pokoj-3+kk+1 mezonet.pokoj v naprostém centru města Beroun, prodej luxusních bytů 2+kk+1 mezonet.pokoj-3+kk+1 mezonet.pokoj v naprostém centru města Beroun, prodej luxusních bytů 2+kk+1 mezonet.pokoj-3+kk+1 mezonet.pokoj v naprostém centru města Beroun, prodej luxusních bytů 2+kk+1 mezonet.pokoj-3+kk+1 mezonet.pokoj v naprostém centru města Beroun, prodej luxusních bytů 2+kk+1 mezonet.pokoj-3+kk+1 mezonet.pokoj v naprostém centru města Beroun, prodej luxusních bytů 2+kk+1 mezonet.pokoj-3+kk+1 mezonet.pokoj v naprostém centru města Beroun, prodej luxusních bytů 2+kk+1 mezonet.pokoj-3+kk+1 mezonet.pokoj v naprostém centru města Beroun, prodej luxusních bytů 2+kk+1 mezonet.pokoj-3+kk+1 mezonet.pokoj v naprostém centru města Beroun, prodej luxusních bytů 2+kk+1 mezonet.pokoj-3+kk+1 mezonet.pokoj v naprostém centru města

Nabízíme k prodeji nadstand. byty od 2+kk+1 mezonet. pokoj až po 3+kk+1 mezonet­.pokoj o rozloze 53,90 m2 – 108,60 m2 v centru města Beroun. Máme širokou nabídku těchto bytů v dané lokalitě, ceny se odvíjejí dle velikosti jednotlivých bytů. Byty se nachází ve 2. a 3. nadzemním podlaží (některé z nich jsou řešeny, jako podkrovní byty). Koupelny a chodby jsou obloženy značkovými keramickými obklady a dlažbou, dále pak jsou v koupelnách a WC značkové zařizovací předměty, jako např. závěsné záchodové mísy, bidety, umyvadla, vany, sprchové kouty, baterie, nerez. žebříky, apod. Odvětrání koupelen je vyvedeno nad střechu a řešeno ventilátory v nadstandar. provedení. K dispozici jsou před domem parkovací místa, ale je zde možnost dalších 30 míst na novém městském parkovišti cca 20m od budovy. Další nadstand. vybavení je v ceně, tj. bezdrátový internet, telefon, digitální TV, topení a teplá užitková voda, bytové měřiče ÚT, TÚV. Samozřejmostí jsou dřevěná eurookna a plovoucí dřevěné podlahy. Pro bližší informace nás kontaktujte, rádi Vám na vaše dotazy odpovíme.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení z centrální výměníkové stanice

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
49.962262
14.074258
Karly Machové, Beroun, Czech Republic
Cena
3 100 000 Kč
celková cena
Poplatky(ceny se odvíjí dle vel. bytů)
ID nabídky15340
AdresaKarly Machové, Beroun
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater2
Užitná plocha108,60 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter