Tato nemovitost již byla pronajata

Pěkný dům na Praze 4 u metra Háje s možností residenčního i komerčního využití

Pěkný dům na Praze 4 u metra Háje s možností residenčního i komerčního využití Pěkný dům na Praze 4 u metra Háje s možností residenčního i komerčního využití Pěkný dům na Praze 4 u metra Háje s možností residenčního i komerčního využití Pěkný dům na Praze 4 u metra Háje s možností residenčního i komerčního využití Pěkný dům na Praze 4 u metra Háje s možností residenčního i komerčního využití Pěkný dům na Praze 4 u metra Háje s možností residenčního i komerčního využití Pěkný dům na Praze 4 u metra Háje s možností residenčního i komerčního využití Pěkný dům na Praze 4 u metra Háje s možností residenčního i komerčního využití Pěkný dům na Praze 4 u metra Háje s možností residenčního i komerčního využití Pěkný dům na Praze 4 u metra Háje s možností residenčního i komerčního využití Pěkný dům na Praze 4 u metra Háje s možností residenčního i komerčního využití Pěkný dům na Praze 4 u metra Háje s možností residenčního i komerčního využití Pěkný dům na Praze 4 u metra Háje s možností residenčního i komerčního využití Pěkný dům na Praze 4 u metra Háje s možností residenčního i komerčního využití Pěkný dům na Praze 4 u metra Háje s možností residenčního i komerčního využití Pěkný dům na Praze 4 u metra Háje s možností residenčního i komerčního využití Pěkný dům na Praze 4 u metra Háje s možností residenčního i komerčního využití Pěkný dům na Praze 4 u metra Háje s možností residenčního i komerčního využití Pěkný dům na Praze 4 u metra Háje s možností residenčního i komerčního využití

Luxusní rodinný dům s dvougaráží na Praze 4, kousek od metra Háje. Dům je jednopatrový, obytný je i suterén, kde jsou 2 místnosti využitelné jako kanceláře, jedna jako sklad a v jedné je sauna s bazénkem. V prvním patře je veliký obývací pokoj, plně vybavená kuchyň, další pokoj a samostatné WC a v prvním patře jsou 4 pokoje a 2 koupelny s toaletou. Za domem je terasa. Dům je chráněn elektronickým zabezpečovacím systémem, v suterénu je malý trezorek a celý dům je vytápěn speciálním elektrickými radiátory s nízkou spotřebou a velikou výhřevností. Přímo naproti domu je autobusová zastávka a jednu stanici autobusem, nebo 5 minut pěšky od domu je metro trasy C – Háje, kde je také nákupní centrum a kino Galaxie. Na druhou stranu od domu je lesopark Ve Skále a Squash centrum. Dům je možné využít i jako sídlo firmy.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.035314
14.520961
Prašná, Praha 4, Czech Republic
Cena
49 000 Kč
za měsíc
ID nabídky1534
AdresaPrašná, Praha 4
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha297 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (2 stání)
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jan Čížek

E-mail: honza@nejbyty.cz

Mobilní telefon: +420 777 098 829

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter