Tato nemovitost není dostupná

Krásné a stylové kanceláře v nádherné historické budově U Zlatého melounu v Michalské ulici, Praha 1

Krásné a stylové kanceláře v nádherné historické budově U Zlatého melounu v Michalské ulici, Praha 1 Krásné a stylové kanceláře v nádherné historické budově U Zlatého melounu v Michalské ulici, Praha 1 Krásné a stylové kanceláře v nádherné historické budově U Zlatého melounu v Michalské ulici, Praha 1 Krásné a stylové kanceláře v nádherné historické budově U Zlatého melounu v Michalské ulici, Praha 1 Krásné a stylové kanceláře v nádherné historické budově U Zlatého melounu v Michalské ulici, Praha 1 Krásné a stylové kanceláře v nádherné historické budově U Zlatého melounu v Michalské ulici, Praha 1 Krásné a stylové kanceláře v nádherné historické budově U Zlatého melounu v Michalské ulici, Praha 1 Krásné a stylové kanceláře v nádherné historické budově U Zlatého melounu v Michalské ulici, Praha 1 Krásné a stylové kanceláře v nádherné historické budově U Zlatého melounu v Michalské ulici, Praha 1 Krásné a stylové kanceláře v nádherné historické budově U Zlatého melounu v Michalské ulici, Praha 1

Krásné a stylové kanceláře v nádherné historické budově U Zlatého melounu v Michalské ulici, Praha 1, Staré město. V nabídce jsou celkem 3. kancelářské prostory – dva ve druhém patře (46m² a 42m²) a jeden v podkroví (47m²). Kanceláře jsou nezařízené, na podlahách jsou koberce. Celá budova je stylově zrekonstruována a zároveň se svou polohou v jedné z nejkrásnějších částí města s výbornou dostupností je vhodná pro reprezentativní kanceláře. Václavské náměstí (metro A,B – Můstek, C – Muzeum) i Staroměstské náměstí (metro C – Staroměstská) jsou vzdáleny skutečně jen pár minut chůze. Pro podrobnosti kontaktujte, prosím, našeho makléře. Přijďte se sami přesvědčit o vyjímečnosti této lokality.

Telekomunikace

telefon
50.085282
14.419997
Michalská, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
69 653 Kč
za měsíc
ID nabídky15319
AdresaMichalská, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro2. patro
Počet pater1
Užitná plocha134 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter