Tato nemovitost není dostupná

Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice

Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice Nádherný, luxusní rodinný dům s zahradou v klidné lokalitě Praha 6 - Střešovice

Velice pěkný, prostorný rodinný dům s terasou a rozlehlou zahradou (400m²) ve Střešovicích. Celková užitná plocha domu činí 140m². Dům je kompletně vybaven stylovým nábytkem. Po domluvě s majitelem možno pronajmout i bez vybavení. K dispozici nádherná kuchyňská linka s kvalitními spotřebiči. Plovoucí podlahy a dlažba. Podlahové topení. Dále k dispozici garáž pro 1 auto (4000/měsíčně) a 2 parkovací stání na dvoře. K domu patří rozlehlá, udržovaná zahrada. Krásná, klidná lokalita. V okolí spousta zeleně. Snadná dopravní dostupnost do všech částí Prahy zajištena MHD. Autobusová zastávka či zastávka tram jen pár kroků od domu. Kvalitní občanská vybavenost. Luxusní bydlení na krásném místě.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.094594
14.377894
Lomená, Praha 6 - Střešovice, Czech Republic
Cena
41 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 5500 popl. + 4000 garáž
ID nabídky15311
AdresaLomená, Praha 6 - Střešovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha140 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasaano
Garážano (4000 měsíčně)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter