Tato nemovitost není dostupná

Rozlehlý 3+1 s garáží v nádherné lokalitě Praha-Troja.

Rozlehlý 3+1 s garáží v nádherné lokalitě Praha-Troja. Rozlehlý 3+1 s garáží v nádherné lokalitě Praha-Troja. Rozlehlý 3+1 s garáží v nádherné lokalitě Praha-Troja. Rozlehlý 3+1 s garáží v nádherné lokalitě Praha-Troja. Rozlehlý 3+1 s garáží v nádherné lokalitě Praha-Troja. Rozlehlý 3+1 s garáží v nádherné lokalitě Praha-Troja. Rozlehlý 3+1 s garáží v nádherné lokalitě Praha-Troja. Rozlehlý 3+1 s garáží v nádherné lokalitě Praha-Troja. Rozlehlý 3+1 s garáží v nádherné lokalitě Praha-Troja. Rozlehlý 3+1 s garáží v nádherné lokalitě Praha-Troja. Rozlehlý 3+1 s garáží v nádherné lokalitě Praha-Troja. Rozlehlý 3+1 s garáží v nádherné lokalitě Praha-Troja. Rozlehlý 3+1 s garáží v nádherné lokalitě Praha-Troja. Rozlehlý 3+1 s garáží v nádherné lokalitě Praha-Troja. Rozlehlý 3+1 s garáží v nádherné lokalitě Praha-Troja. Rozlehlý 3+1 s garáží v nádherné lokalitě Praha-Troja.

Jedná se o třípokojový byt o rozloze téměř sto metrů čtverečních. Byt není zařízen, avšak na přání klienta je možno jej částečně vybavit kobercem, židlemi, stolem a komodami. Součástí vybavení je obrovská vestavěná skříň. Kuchyň je prostorná, vybavená veškerými spotřebiči, včetně myčky a nachází se zde také pračka. Součástí bytu je také terasa, která má rozlohu 17 m2 a je zní nádherný rozhled nejen na celou Troju, ale i na zbytek Prahy. Klientům je k dispozici také sklep a v ceně pronájmu je i garážové stání přímo v domě.. Lokalita je velmi klidná, ale poskytuje poměrně dobrou občanskou vybavenost. Dopravní podmínky jsou dobré, spoje jsou zajišťovány autobusy a pouze tři zastávky vzdálená stanice metra C Kobylisy, kde se také nachází veškerá vybavenost, která by nebyla k nalezení přímo v místě. Byt je orientován na jihozápad.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Bus
50.126379
14.430484
Vřesová, Praha 8 - Troja, Czech Republic
Cena
22 000 Kč
za měsíc
Poplatky+4500,- popl.
ID nabídky15310
AdresaVřesová, Praha 8 - Troja
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha96 m²
Terasaano
Balkónne
Lodžiene
Garážano (1 stání)
Sklepano
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter