Tato nemovitost není dostupná

Dvougenerační RD 8 + 2 + dvougaráž v obci Dobřeň - Suchdol, okr. Kutná Hora

Dvougenerační RD 8 + 2 + dvougaráž v obci Dobřeň - Suchdol, okr. Kutná Hora Dvougenerační RD 8 + 2 + dvougaráž v obci Dobřeň - Suchdol, okr. Kutná Hora Dvougenerační RD 8 + 2 + dvougaráž v obci Dobřeň - Suchdol, okr. Kutná Hora Dvougenerační RD 8 + 2 + dvougaráž v obci Dobřeň - Suchdol, okr. Kutná Hora Dvougenerační RD 8 + 2 + dvougaráž v obci Dobřeň - Suchdol, okr. Kutná Hora Dvougenerační RD 8 + 2 + dvougaráž v obci Dobřeň - Suchdol, okr. Kutná Hora Dvougenerační RD 8 + 2 + dvougaráž v obci Dobřeň - Suchdol, okr. Kutná Hora Dvougenerační RD 8 + 2 + dvougaráž v obci Dobřeň - Suchdol, okr. Kutná Hora Dvougenerační RD 8 + 2 + dvougaráž v obci Dobřeň - Suchdol, okr. Kutná Hora Dvougenerační RD 8 + 2 + dvougaráž v obci Dobřeň - Suchdol, okr. Kutná Hora Dvougenerační RD 8 + 2 + dvougaráž v obci Dobřeň - Suchdol, okr. Kutná Hora Dvougenerační RD 8 + 2 + dvougaráž v obci Dobřeň - Suchdol, okr. Kutná Hora Dvougenerační RD 8 + 2 + dvougaráž v obci Dobřeň - Suchdol, okr. Kutná Hora Dvougenerační RD 8 + 2 + dvougaráž v obci Dobřeň - Suchdol, okr. Kutná Hora Dvougenerační RD 8 + 2 + dvougaráž v obci Dobřeň - Suchdol, okr. Kutná Hora Dvougenerační RD 8 + 2 + dvougaráž v obci Dobřeň - Suchdol, okr. Kutná Hora Dvougenerační RD 8 + 2 + dvougaráž v obci Dobřeň - Suchdol, okr. Kutná Hora Dvougenerační RD 8 + 2 + dvougaráž v obci Dobřeň - Suchdol, okr. Kutná Hora

Naše společnost Vám nabízí ke koupi hezký RD 8+1 o obytné ploše 250 m2 na pozemku o výměře 1200 m2, který se nachází klidné části obce Dobřeň u Suchdola v okrese Kutná Hora. Dům má 2 podlaží. V suterénu domu je obývací pokoj, ložnice, kuchyň, koupelna, WC, veranda a šatna. V 1 patře domu jsou čtyři pokoje + WC a koupelna, terasa s výhledem na zahradu a půda, která se může lehce přestavět na další obytné prostory – minimálně dvě místnosti. Podlahy jsou betonové s tepelným linem. Dům byl postaven v roce 1980. Zdi domu jsou postaveny z tvárnic, cihel a kamene. Na střechu domu byl použit hliník a tašky Na pozemku je postaven menší hospodářský domek, který je možno přestavět. Dále pak k domu náleží velký pozemek s ovocnými stromy a garáž na dvě auta. Dům je ve velice dobrém technickém stavu – neustále zateplen – vytápění umožňují dva kotle na elektřinu nebo tuhá paliva. Dům disponuje těmito IS: elektřina, vlastní studna, septik + linka O2, kterou je možné okamžitě aktivovat na internet. V obci je pouze restaurace. Veškerá další občanská vybavenost se nachází ve 2 km vzdálené obci Dobřeň (školky, škola, zdravotní středisko, obchody, restaurace). Dopravní dostupnost: příměstská autobusová doprava do Kutné Hory a do Kolína – několikrát denně. Přímo vedle zahrady u domu naleznete rybník s možností rybolovu.

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
Dobřeň, Suchdol (Okres Kutná Hora), Czech Republic
Cena
3 000 000 Kč
celková cena
PoplatkyCena včetně provize, ad. služeb a úschovy
ID nabídky15309
AdresaDobřeň, Suchdol (Okres Kutná Hora)
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku1 200 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petr Procházka

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter