Tato nemovitost není dostupná

Krásný luxusní vybavený byt 2+1 v blízkosti Václavského náměstí, Praha 1- Nové Město

Krásný luxusní vybavený byt 2+1 v blízkosti Václavského náměstí, Praha 1- Nové Město Krásný luxusní vybavený byt 2+1 v blízkosti Václavského náměstí, Praha 1- Nové Město Krásný luxusní vybavený byt 2+1 v blízkosti Václavského náměstí, Praha 1- Nové Město Krásný luxusní vybavený byt 2+1 v blízkosti Václavského náměstí, Praha 1- Nové Město Krásný luxusní vybavený byt 2+1 v blízkosti Václavského náměstí, Praha 1- Nové Město Krásný luxusní vybavený byt 2+1 v blízkosti Václavského náměstí, Praha 1- Nové Město Krásný luxusní vybavený byt 2+1 v blízkosti Václavského náměstí, Praha 1- Nové Město Krásný luxusní vybavený byt 2+1 v blízkosti Václavského náměstí, Praha 1- Nové Město Krásný luxusní vybavený byt 2+1 v blízkosti Václavského náměstí, Praha 1- Nové Město Krásný luxusní vybavený byt 2+1 v blízkosti Václavského náměstí, Praha 1- Nové Město Krásný luxusní vybavený byt 2+1 v blízkosti Václavského náměstí, Praha 1- Nové Město Krásný luxusní vybavený byt 2+1 v blízkosti Václavského náměstí, Praha 1- Nové Město Krásný luxusní vybavený byt 2+1 v blízkosti Václavského náměstí, Praha 1- Nové Město

Krásný luxusní byt o dispozici 2+1 a rozloze 57 m2 v ulici Školská, Praha 1– Nové Město. Byt je kompletně zařízen. V koupelně je jak vana tak i sprchový kout. V kuchyni jsou všechny elektrické spotřebiče. Jako podlahová krytina jsou voleny parkety a dlaždice. Jedná se o velmi lukrativní a žádanou lokalitu, jelikož je zde výborná dostupnost do všech koutů Prahy a dům je situován v blízkosti významných českých památek. Asi 10 minut chůze je Karlovo náměstí, kde je menší park. Dům je ve vedlejší ulici, tudíž i když bydlíte přímo v centru hlavního města, je tu klid a pohoda. Veškerá občanská vybavenost v tom nejlepším dosahu.

50.078511
14.424445
Školská, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
22 500 Kč
za měsíc
Poplatky+popl.
ID nabídky15283
AdresaŠkolská, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha57 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Tomáš Vladyka
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter