Tato nemovitost není dostupná

Luxusní nebytové prostory v Nerudově ulici

Luxusní nebytové prostory v Nerudově ulici Luxusní nebytové prostory v Nerudově ulici Luxusní nebytové prostory v Nerudově ulici Luxusní nebytové prostory v Nerudově ulici Luxusní nebytové prostory v Nerudově ulici Luxusní nebytové prostory v Nerudově ulici Luxusní nebytové prostory v Nerudově ulici Luxusní nebytové prostory v Nerudově ulici Luxusní nebytové prostory v Nerudově ulici Luxusní nebytové prostory v Nerudově ulici Luxusní nebytové prostory v Nerudově ulici Luxusní nebytové prostory v Nerudově ulici Luxusní nebytové prostory v Nerudově ulici Luxusní nebytové prostory v Nerudově ulici Luxusní nebytové prostory v Nerudově ulici Luxusní nebytové prostory v Nerudově ulici Luxusní nebytové prostory v Nerudově ulici Luxusní nebytové prostory v Nerudově ulici Luxusní nebytové prostory v Nerudově ulici

Velice luxusní prostory pro hostinskou činnost v naprosto lukrativní a luxusní lokalitě na nejhlavnější turistické tepně Prahy v Nerudově ulici, využitelné také jako sídlo firmy, prezentace a prodej výrobků, kosmetický salón apod. Jedná se o druhé a třetí patro budovy. Ve třetím patře (podkroví) o ploše 160m² kolaudovaných jako restaurace je nevybavená kuchyně, dva bary, tři toalety. Je zde prostor pro cca 40–50 hostů, klimatizováno, s malou terasou k posezení s krásným výhledem na Pražský hrad, malované stropy, podlahy jsou z prken z kanadského dubu. V druhém patře je byt 2+1 (80m²) s vybavenou kuchyňskou linkou, použitelné jako kancelář či byt, který lze dále pronajmout. Prostory se pronajímají bez odstupného a k provozu restaurace je jen třeba pořídit stoly, židle a nádobí, či je odkoupit od dosavadního nájemce.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.088578
14.398259
Nerudova, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
65 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky15282
AdresaNerudova, Praha 1 - Malá Strana
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Počet pater1
Užitná plocha240 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter