Tato nemovitost není dostupná

Krásný, slunný byt 3+1 k pronájmu v secesním domě v prestižní lokalitě Prahy 2 - Vinohrady

Krásný, slunný byt 3+1 k pronájmu v secesním domě v prestižní lokalitě Prahy 2 - Vinohrady Krásný, slunný byt 3+1 k pronájmu v secesním domě v prestižní lokalitě Prahy 2 - Vinohrady Krásný, slunný byt 3+1 k pronájmu v secesním domě v prestižní lokalitě Prahy 2 - Vinohrady Krásný, slunný byt 3+1 k pronájmu v secesním domě v prestižní lokalitě Prahy 2 - Vinohrady Krásný, slunný byt 3+1 k pronájmu v secesním domě v prestižní lokalitě Prahy 2 - Vinohrady Krásný, slunný byt 3+1 k pronájmu v secesním domě v prestižní lokalitě Prahy 2 - Vinohrady Krásný, slunný byt 3+1 k pronájmu v secesním domě v prestižní lokalitě Prahy 2 - Vinohrady Krásný, slunný byt 3+1 k pronájmu v secesním domě v prestižní lokalitě Prahy 2 - Vinohrady Krásný, slunný byt 3+1 k pronájmu v secesním domě v prestižní lokalitě Prahy 2 - Vinohrady Krásný, slunný byt 3+1 k pronájmu v secesním domě v prestižní lokalitě Prahy 2 - Vinohrady Krásný, slunný byt 3+1 k pronájmu v secesním domě v prestižní lokalitě Prahy 2 - Vinohrady Krásný, slunný byt 3+1 k pronájmu v secesním domě v prestižní lokalitě Prahy 2 - Vinohrady Krásný, slunný byt 3+1 k pronájmu v secesním domě v prestižní lokalitě Prahy 2 - Vinohrady Krásný, slunný byt 3+1 k pronájmu v secesním domě v prestižní lokalitě Prahy 2 - Vinohrady Krásný, slunný byt 3+1 k pronájmu v secesním domě v prestižní lokalitě Prahy 2 - Vinohrady Krásný, slunný byt 3+1 k pronájmu v secesním domě v prestižní lokalitě Prahy 2 - Vinohrady Krásný, slunný byt 3+1 k pronájmu v secesním domě v prestižní lokalitě Prahy 2 - Vinohrady Krásný, slunný byt 3+1 k pronájmu v secesním domě v prestižní lokalitě Prahy 2 - Vinohrady Krásný, slunný byt 3+1 k pronájmu v secesním domě v prestižní lokalitě Prahy 2 - Vinohrady Krásný, slunný byt 3+1 k pronájmu v secesním domě v prestižní lokalitě Prahy 2 - Vinohrady Krásný, slunný byt 3+1 k pronájmu v secesním domě v prestižní lokalitě Prahy 2 - Vinohrady Krásný, slunný byt 3+1 k pronájmu v secesním domě v prestižní lokalitě Prahy 2 - Vinohrady

Velice pěkný, prostorný byt 3+1 (87m²) na Vinohradech. byt se nachází ve 3. patře nově renomovaného secesního domu. K dispozici výtah. Byt je kompletně vybaven stylovým nábytkem. Dále k dispozici velice pěkná kuchyňská linka vybaveno kvalitními spotřebiči. Jedna z ložnic zařízena jako pracovna. Na podlahách parkety a dlažba. Z bytu krásný výhled do upravené zahrady. Klidná tradiční rezidenční lokalita plná zeleně v těsné blízkosti parku Grébovka. Ideální místo k odpočinku. V okolí kvalitní občanská vybavenost. Široký výběr restaurací a kaváren. Nákupní příležitosti všude v sousedství. Snadná dopravní dostupnost do všech částí Prahy. Zastávka tram jen pár minut chůze od domu.

50.071756
14.442786
Na Kozačce, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000 Kč měsíčně
ID nabídky15263
AdresaNa Kozačce, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha87 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter