Tato nemovitost není dostupná

Pronájem plně zařízeného fitness s bazénem- Praha 5 Smíchov

Pronájem plně zařízeného fitness s bazénem- Praha 5 Smíchov Pronájem plně zařízeného fitness s bazénem- Praha 5 Smíchov Pronájem plně zařízeného fitness s bazénem- Praha 5 Smíchov Pronájem plně zařízeného fitness s bazénem- Praha 5 Smíchov Pronájem plně zařízeného fitness s bazénem- Praha 5 Smíchov Pronájem plně zařízeného fitness s bazénem- Praha 5 Smíchov Pronájem plně zařízeného fitness s bazénem- Praha 5 Smíchov Pronájem plně zařízeného fitness s bazénem- Praha 5 Smíchov Pronájem plně zařízeného fitness s bazénem- Praha 5 Smíchov Pronájem plně zařízeného fitness s bazénem- Praha 5 Smíchov Pronájem plně zařízeného fitness s bazénem- Praha 5 Smíchov Pronájem plně zařízeného fitness s bazénem- Praha 5 Smíchov Pronájem plně zařízeného fitness s bazénem- Praha 5 Smíchov Pronájem plně zařízeného fitness s bazénem- Praha 5 Smíchov Pronájem plně zařízeného fitness s bazénem- Praha 5 Smíchov Pronájem plně zařízeného fitness s bazénem- Praha 5 Smíchov

Pronájem vkusně vybaveného fitness, jež se nachází v přízemí a suterénu cihlového domu v ulici Malátova na Praze 5– Smíchov.V přízemí je umístěna recepce s barem a posezením, v suterénu zařízená posilovna, která je vybavena vzduchotechnikou, dvě šatny se sprchami a toaletami. K fitness patří i bazén s protiproudem dlouhý 9 m. Výborná dostupnost pro klienty, blízko Náměstí Kinských tedy i zastávky tramvají a autobusů, nedaleko i stanice metra Anděl.

50.077612
14.405496
Malátova, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
50 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky, platí se kvartálně
ID nabídky15249
AdresaMalátova, Praha 5 - Smíchov
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha330 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter