Tato nemovitost není dostupná

Velmi pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě se zahradou v klidné části Prahy- Břevnov

Velmi pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě se zahradou v klidné části Prahy- Břevnov Velmi pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě se zahradou v klidné části Prahy- Břevnov Velmi pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě se zahradou v klidné části Prahy- Břevnov Velmi pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě se zahradou v klidné části Prahy- Břevnov Velmi pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě se zahradou v klidné části Prahy- Břevnov Velmi pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě se zahradou v klidné části Prahy- Břevnov Velmi pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě se zahradou v klidné části Prahy- Břevnov Velmi pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě se zahradou v klidné části Prahy- Břevnov Velmi pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě se zahradou v klidné části Prahy- Břevnov Velmi pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě se zahradou v klidné části Prahy- Břevnov Velmi pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě se zahradou v klidné části Prahy- Břevnov Velmi pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě se zahradou v klidné části Prahy- Břevnov Velmi pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě se zahradou v klidné části Prahy- Břevnov Velmi pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě se zahradou v klidné části Prahy- Břevnov Velmi pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě se zahradou v klidné části Prahy- Břevnov Velmi pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě se zahradou v klidné části Prahy- Břevnov Velmi pěkný zařízený byt 2+kk v novostavbě se zahradou v klidné části Prahy- Břevnov

Velice pěkný byt o dispozici 2+ kk a rozloze 53 m2 v ulici Šermířská, Praha 6– Břevnov. Byt se nachází v přízemí novostavby. A domu je velká zahrada. Byt je zařízen- pračka, lednice s mrazničkou, sporák… Jsou zde 2 neprůchozí pokoje. Jako podlahová krytina jsou voleny parkety. Topení plynové etážové. Možnost připojení k internetu přes ADSL a telefonní linky. Kousek od domu je autobusová zastávka, odkud sa snadno a rychle dotanete do cetra- stanice metra Anděl vzdálena 10 minut autobusem. Nedaleko je i velmi klidný lesopark. Jedná se o velmi příjemnou a přátelskou lokalitu.

Telekomunikace

telefon
50.079136
14.391804
Šermířská, Praha 6 - Břevnov, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl. 4000.-(vyúčtovatelné)
ID nabídky15232
AdresaŠermířská, Praha 6 - Břevnov
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha53 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter