Tato nemovitost není dostupná

Praha, nádherný, nově zrekonstruovaný byt k pronájmu (105m²) 3+kk s výhledem na Letenský park, Nad Štolou, Holešovice

Praha, nádherný, nově zrekonstruovaný byt k pronájmu (105m2) 3+kk s výhledem na Letenský park, Nad Štolou, Holešovice Praha, nádherný, nově zrekonstruovaný byt k pronájmu (105m2) 3+kk s výhledem na Letenský park, Nad Štolou, Holešovice Praha, nádherný, nově zrekonstruovaný byt k pronájmu (105m2) 3+kk s výhledem na Letenský park, Nad Štolou, Holešovice Praha, nádherný, nově zrekonstruovaný byt k pronájmu (105m2) 3+kk s výhledem na Letenský park, Nad Štolou, Holešovice Praha, nádherný, nově zrekonstruovaný byt k pronájmu (105m2) 3+kk s výhledem na Letenský park, Nad Štolou, Holešovice Praha, nádherný, nově zrekonstruovaný byt k pronájmu (105m2) 3+kk s výhledem na Letenský park, Nad Štolou, Holešovice Praha, nádherný, nově zrekonstruovaný byt k pronájmu (105m2) 3+kk s výhledem na Letenský park, Nad Štolou, Holešovice Praha, nádherný, nově zrekonstruovaný byt k pronájmu (105m2) 3+kk s výhledem na Letenský park, Nad Štolou, Holešovice Praha, nádherný, nově zrekonstruovaný byt k pronájmu (105m2) 3+kk s výhledem na Letenský park, Nad Štolou, Holešovice Praha, nádherný, nově zrekonstruovaný byt k pronájmu (105m2) 3+kk s výhledem na Letenský park, Nad Štolou, Holešovice Praha, nádherný, nově zrekonstruovaný byt k pronájmu (105m2) 3+kk s výhledem na Letenský park, Nad Štolou, Holešovice Praha, nádherný, nově zrekonstruovaný byt k pronájmu (105m2) 3+kk s výhledem na Letenský park, Nad Štolou, Holešovice Praha, nádherný, nově zrekonstruovaný byt k pronájmu (105m2) 3+kk s výhledem na Letenský park, Nad Štolou, Holešovice Praha, nádherný, nově zrekonstruovaný byt k pronájmu (105m2) 3+kk s výhledem na Letenský park, Nad Štolou, Holešovice Praha, nádherný, nově zrekonstruovaný byt k pronájmu (105m2) 3+kk s výhledem na Letenský park, Nad Štolou, Holešovice Praha, nádherný, nově zrekonstruovaný byt k pronájmu (105m2) 3+kk s výhledem na Letenský park, Nad Štolou, Holešovice Praha, nádherný, nově zrekonstruovaný byt k pronájmu (105m2) 3+kk s výhledem na Letenský park, Nad Štolou, Holešovice

Velice pěkný, slunný byt k pronájmu 3+kk (105,5m²) na Praze 7. Byt se nachází ve 4. patře kompletně zrekonstruovaného domu. K dispozici výtah. Byt prošel také kvalitní rekonstrukcí. Krásná nová kuchyňská linka kompletně vybavena spotřebiči. Na podlahách dubové parkety a italská dlažba první kvality. Z obývacího pokoje je úchvatný výhled na Pražský hrad. Vynikající klidná lokalita. Ideální místo k odpočinku od ruchu velkoměsta. Letenský park přímo vybízí k procházkám či projížďkám na bruslích. V okolí je samozřejmě kvalitní občanská vybavenost. Restaurace, kavárny či nákupní příležitosti všude, kam jen Vaše oko dohlédne. Snadná dopravní dostupnost do všech částí Prahy. Zastávka tram jen pár minut chůze od domu, stanice metra Hradčanská nedaleko. Příjemné bydlení na krásném místě.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.098184
14.422979
Nad štolou, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby 1000 Kč/os./měs.
ID nabídky15202
AdresaNad štolou, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha105,50 m²
Balkónne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter