Tato nemovitost není dostupná

Prodej rodinného domu v obci Uhy u Velvar, okres Kladno

Prodej rodinného domu v obci Uhy u Velvar, okres Kladno Prodej rodinného domu v obci Uhy u Velvar, okres Kladno Prodej rodinného domu v obci Uhy u Velvar, okres Kladno Prodej rodinného domu v obci Uhy u Velvar, okres Kladno Prodej rodinného domu v obci Uhy u Velvar, okres Kladno Prodej rodinného domu v obci Uhy u Velvar, okres Kladno Prodej rodinného domu v obci Uhy u Velvar, okres Kladno Prodej rodinného domu v obci Uhy u Velvar, okres Kladno

Naše společnost Vám nabízí rodinný dům v obci Uhy u Velvar, který je přestavěn z bývalého hospodářského stavení, na dvorku BAZÉN. Kompletní rekonstrukce byla provedena v roce 1997. Druhý domek taktéž dvoupodlažní, na prvním podlaží se nachází obývací pokoj, kuchyň, klasická koupelna s vanou, dvě ložnice, druhé podlaží může být využito dle libosti (současný majitel využívá tento prostor jako ateliér). U většího domku 320m² (hosp.stavení) byla provedena přestavba v r. 2003 – ložnice (původně chlévy) mají klenuté stropy, které dodávají bydlení venkovskou romantiku. Ze dvora je vstup do samostatného ateliéru/galerie. Kryté parkovací stání pro dvě auta. Dům disponuje plynovým topením. Dům je opatřen satelitní anténou. Dům leží v centru vesničky, mezi další zástavbou rodinných domů, 2km od Velvar, kde se nachází veškerá občanská vybavenost.Výborná dostupnost do Prahy, 25km, cca 20minut autem.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení plynové

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
Uhy, Uhy (Okres Kladno), Czech Republic
Cena
3 200 000 Kč
celková cena
ID nabídky15169
AdresaUhy, Uhy (Okres Kladno)
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku500 m²
Terasaano
Garážano (2 stání krytá)
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petr Procházka

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter