Tato nemovitost není dostupná

Téměř před dokončením! Luxusní bydlení na Hřebenkách, Praha 5, byt 4+kk s terasou

Téměř před dokončením! Luxusní bydlení na Hřebenkách, Praha 5, byt 4+kk s terasou Téměř před dokončením! Luxusní bydlení na Hřebenkách, Praha 5, byt 4+kk s terasou Téměř před dokončením! Luxusní bydlení na Hřebenkách, Praha 5, byt 4+kk s terasou Téměř před dokončením! Luxusní bydlení na Hřebenkách, Praha 5, byt 4+kk s terasou Téměř před dokončením! Luxusní bydlení na Hřebenkách, Praha 5, byt 4+kk s terasou Téměř před dokončením! Luxusní bydlení na Hřebenkách, Praha 5, byt 4+kk s terasou Téměř před dokončením! Luxusní bydlení na Hřebenkách, Praha 5, byt 4+kk s terasou Téměř před dokončením! Luxusní bydlení na Hřebenkách, Praha 5, byt 4+kk s terasou Téměř před dokončením! Luxusní bydlení na Hřebenkách, Praha 5, byt 4+kk s terasou Téměř před dokončením! Luxusní bydlení na Hřebenkách, Praha 5, byt 4+kk s terasou

Dovolujeme si Vám nabídnout krásný a prostorný byt 4+kk o velikosti 134,2m² v jedinečném projektu na Hřebenkách v Praze 5 Košířích. Nově vzniklý bytový dům je umístěn ve vilové zástavbě s krásným výhledem na Prahu či do zeleně. Dům samotný je postaven podle moderních trendů tak, aby nabídl kvalitní dispoziční řešení. Důraz je kladen na světlost jednotlivých místností, tepelně akustické vlastnosti, kvalitní mechanické a technologické zařízení a finální povrchové úpravy, zaručující dostatek parkovacích míst pomocí dvou vjezdů do podzemních garáží z ulice U Plátenice.

K bytu samotnému náleží terasa 11,24m², zahrada kolem domu 173m², sklep a garážové stání. V bytě jsou použité kvalitní materiály- masivní dřevěné podlahy, bezpečnostní dveře, venkovní hliníkové žaluzie, koupelny Kozák Bath Interior aj.

Kolaudace leden 2009. Nastěhování je možné v červnu 2009.

Doporučujeme pro zájemce luxusního bydlení v jedinečné lokalitě s výbornou dostupností do centra.

50.075610
14.385461
Na Hřebenkách, Praha 5 - Košíře, Czech Republic
Cena
13 908 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně služeb RK
ID nabídky15114
AdresaNa Hřebenkách, Praha 5 - Košíře
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater7
Užitná plocha0 m²
Terasaano
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jan Kubina

E-mail: jan.kubina@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 774 994 216

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter