Tato nemovitost není dostupná

Nádherný, moderní byt 2+kk s balkonem a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov

Nádherný, moderní byt 2+kk s balkonem a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Nádherný, moderní byt 2+kk s balkonem a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Nádherný, moderní byt 2+kk s balkonem a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Nádherný, moderní byt 2+kk s balkonem a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Nádherný, moderní byt 2+kk s balkonem a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Nádherný, moderní byt 2+kk s balkonem a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Nádherný, moderní byt 2+kk s balkonem a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Nádherný, moderní byt 2+kk s balkonem a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Nádherný, moderní byt 2+kk s balkonem a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Nádherný, moderní byt 2+kk s balkonem a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Nádherný, moderní byt 2+kk s balkonem a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Nádherný, moderní byt 2+kk s balkonem a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Nádherný, moderní byt 2+kk s balkonem a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Nádherný, moderní byt 2+kk s balkonem a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Nádherný, moderní byt 2+kk s balkonem a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Nádherný, moderní byt 2+kk s balkonem a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Nádherný, moderní byt 2+kk s balkonem a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov Nádherný, moderní byt 2+kk s balkonem a parkováním v žádané lokalitě Praha 5 - Smíchov

Nový, kompletně zařízený byt 2+kk (53,7m²) s balkonem. Byt se nachází v 5. patře novostavby. K dispozici výtah. Na podlahách je dlažba a plovoucí podlaha. Možnost parkování (2500,–/měsíc). Byt se nachází v žádané lokalitě Praha 5 – Smíchov. Ideální kompromis mezi ruchem velkoměsta a poklidem přírody. V blízkosti centrum Nový Smíchov, který nabízí kompletní občanskou vybavenost. Klidné prostředí k procházkám a odpočinku se nachází jen pár kroků od domu. Výborné spojení do centra (tram, metro). Ideální pro mladý zamilovaný pár.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
Smíchov, Praha 5 - Smíchov (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
22 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.2952, parkování 2500
ID nabídky15077
AdresaSmíchov, Praha 5 - Smíchov (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha53,70 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter